اسلایدر
اسلایدر
پاییز پایتخت طبیعت
پایتخت طبیعت ایران
پایتخت طبیعت ایران

منشور اصلی چشم انداز چهارساله شورای اسلامی شهر یاسوج ارتقاء شاخص های زیست محیطی است

منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر یاسوج گفت: منشور اصلی چشم انداز چهار ساله پنجمین دوره شورای اسلامی شهر یاسوج ارتقاء شاخص های زیست محیطی است.


به گزارش روابط عمومی و بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهریاسوج ؛ کیوان آشنا روز شنبه در بازدید از مناطق شهری یاسوج افزود: هرگونه توسعه زیرساخت ها در حوزه خدمات و محیط زیست شهری در قالب چشم انداز چهار ساله شورای اسلامی شهر یاسوج انجام خواهد شد.
وی اظهار داشت: در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر یاسوج شاخص های محیط زیست شهر تدوین می‌شود تا با اجرای آن نابسامانی های زیست محیطی بهبود یابد.
منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر یاسوج گفت: شاخص های زیست محیطی پیش نیاز شکوفایی شهری است که شورای اسلامی به دنبال ارتقاء این شاخص هابا همکاری بین بخشی است.
وی به فعالیت های صورت گرفته در زمینه رشد و شکوفایی شهری مطابق با محیط زیست در یاسوج اشاره کرد وافزود: این حرکت ها کافی نیست و باید تلاش کرد یاسوج به عنوان شهری نمونه و الگویی برای شکوفایی شهری در کشور معرفی کرد.
آشنا به موضوع بازیافت زباله های شهری اشاره کردوگفت: شورای اسلامی از هر گونه سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در این زمینه حمایت و پشتیبانی می‌کند.
وی تصریح کرد: هم چنین با راه اندازی کارخانه بازیافت ازدفن غیر اصولی زباله جلوگیری خواهد شد.
منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر یاسوج گفت: برای ساماندهی موضوع پسماند و مشکلات زیست محیطی شورای اسلامی برنامه های کوتاه مدت ،میان مدت ودراز مدتی در دست مطالعه و تدوین دارد.
وی افزود: برخی از مشکلات زیست محیطی شهری با اجرای برنامه های کوتاه مدت قابل حل بوده و برخی دیگر نظیر بازیافت و تبدیل زباله به کمپوست در دراز مدت عملیاتی می شود.
آشنا به معضلات زیست محیطی منطقه شهری شرف آباد اشاره کرد و اظهار داشت: تخلیه خاک و نخاله در این منطقه غیر قانونی است و باید برای رفع آن اقدام عاجلی کردولی با احداث خیابان و بازگشایی معبر می توان به این مشکل پایان داد.
وی از تخلیه خاک و نخاله در محور های حوزه شهری توسط کامیونداران انتقاد کرد و تصریح کرد: برای حل این معضل باید نظارت در قالب قانون افزایش یابد.
به گفته وی هر منطقه ای که در شاخص زیست محیطی شهری آسیب پذیر باشد شورای اسلامی شهر ورود پیدا خواهد کرد.

سامانه ارتباطی 137

137 logo

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

976902
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
104
926
2405
20178
43156
976902

امروز: دوشنبه، 30 مرداد 1396

تبلیغات

واگذاری عوارض خودرو به دفاتر پیشخوان