اسلایدر
اسلایدر
پاییز پایتخت طبیعت
پایتخت طبیعت ایران
پایتخت طبیعت ایران
contact

نظرسنجی

عملکرد حوزه آمار و فناوری اطلاعات شهرداری (حوزه کامپیوتر) را چگونه ارزیابی می کنید؟

پیوندها

president

نخستین سوگواره یاس کبود در یاسوج برگزار می شود

دبیرنخستین سوگواره یاس کبود یاسوج  از برگزاری نخستین سوگواره یاس کبود ویژه شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) دهم  اسفندماه جاری دربوستان بانوان این شهر خبر داد .

به گزارش روابط عمومی وبین الملل شهرداری و شورای اسلامی یاسوج ؛ زهرا زمانی روز دوشنبه افزود : این سوگواره شامل مداحی ، مرثیه خوانی ، روضه خوانی ، ذکر مصیبت دختر نبی اکرم حضرت محمد (ص) و زیارت فاطمه الزهرا(س) به همت شورای اسلامی وشهرداری یاسوج برگزار می شود .

وی اظهار داشت : دراین آیین ابعاد مختلف زندگی وشخصیت والای حضرت فاطمه زهرا (س) تبیین می شود .

دبیرنخستین سوگواره یاس کبود یاسوج ، الگو گرفتن از زندگی حضرت فطمه زهرا(س) را تنها راه کمال وسعادت زنان در جامعه کنونی دانست .

وی افزود : اگر شخصیت این بانوی بزرگوار به خوبی بررسی وشناسانده شود بدون شک در جامعه مادرانی خواهیم داشت که از دامان آنان جوانانی چون شهدای گرانقدر پرورش می یابند .

زمانی گفت : جوانان ما باید با الگو قرار دادن زندگی فاطمه زهرا(س) بتوانند با اخلاق ، معنویت ، علم وفرهنگ زندگی سعادتمندی برای خود داشته باشند .

وی با اشاره به اینکه حضرت فاطمه زهرا(س) درهمه جهات زندگی می تواند به عنوان بهترین الگو برای هر عصر و نسلی قرار گیرد اظهار داشت : زندگی سراسردرس آن حضرت به عنوان همسری فداکار ونمونه دربرخورد با همسر خود نیز بهترین الگوی زندگی خانوادگی است .

وی ادامه داد : از سوی دیگر آن بانوی بزرگ اسلام به عنوان یک مادر موفق توانستند دو امام معصوم (ع) و دو دختر معصوم را تحویل جامعه دهند و ایشان با این نوع تربیت چگونگی تربیت دختران وپسران را به ما آموختند .

وی تاکید کرد : فرزندان آن حضرت تحت تربیت معنوی والهی آن امام همام بودند ولی هرکدام به عنوان الگو وشاخص مناسب درجامعه مسلمان ومذهبی درآمدند.

زمانی افزود : با این حال درهر جنبه ای از جنبه های فردی و اجتماعی که نگاه می کنیم فاطمه زهرا(س) سرآمد همه بانوان تاریخ است و در هر عصری می تواند به عنوان بهترین الگو مورد تبعیت قرار گیرد .

سامانه ارتباطی 137

137 logo

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

760488
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
147
2115
2262
42736
45861
760488

امروز: یکشنبه، 10 ارديبهشت 1396

تبلیغات

واگذاری عوارض خودرو به دفاتر پیشخوان