اسلایدر
اسلایدر
پاییز پایتخت طبیعت
پایتخت طبیعت ایران
پایتخت طبیعت ایران
contact

نظرسنجی

عملکرد حوزه آمار و فناوری اطلاعات شهرداری (حوزه کامپیوتر) را چگونه ارزیابی می کنید؟

پیوندها

president

طرح مشارکت شهروندان در توسعه فضای سبزشهری محلات یاسوج آغاز می شود


رییس شورای اسلامی شهریاسوج گفت : همزمان با هفته درختکاری برای نخستین بار طرح مشارکت شهروندان درتوسعه  فضای سبز شهری در یاسوج آغاز می شود .


به گزارش روابط عمومی وبین الملل شهرداری یاسوج ؛ مهندس سیدهدایت اکبری روز شنبه در آستانه هفته درختکاری افزود : دراین طرح شهروندان به نام خود و خانواده نهال غرس کرده ودر حفظ فضای سبز جلو منزل یا مغازه خود مشارکت می کنند .
وی با بیان اینکه نگاه شهروندی باید در توسعه فضای سبزشهری دخیل باشد گفت : مشارکت شهروندان و ترویج فرهنگ غرس ونگهداری فضای سبز باید درجامعه نهادینه شود .
وی افزود : شهروندان درقبال طبیعت ومحیط زیست شهری باید احساس مسوولیت کرده و در توسعه آن سهیم باشند .
اکبری ترویج فرهنگ حفاظت از فضای سبزشهری و بوستانها درجامعه و انتقال آن به نسل جدید را ضروری دانست و اظهار داشت : فرهنگ درختکاری و دوستی با طبیعت در جامعه ما نیز پیش از بیش باید ترویج شود .
وی ادامه داد : با توسعه درختکاری در عرصه های حوزه شهری عملا سرانه فضای سبز شهری افزایش می یابد .
وی تصریح کرد : ترویج فرهنگ توسعه فضای سبز شهری از ارزش والایی برخورداربوده واز همه شهروندان دعوت می شود به عنوان یک اقدام ارزشمند نسبت به توسعه پوشش فضای سبزیاسوج مشارکت کنند .
رییس شورای اسلامی شهریاسوج گفت : توسعه فضای سبز با روش های علمی ومتناسب  با شرایط آب و هوایی از جمله نیازهای شهر یاسوج است .
وی افزود : شورای اسلامی و شهرداری تمام همت خود را برای تقویت حوزه های زیست محیطی به کار گرفته واین تلاش ها در صورت مشارکت شهروندان به نتیجه می رسد .
اکبری تاکید کرد : در صورتیکه هر خانوار یاسوجی در روزهای منتهی به بهار یک اصله نهال بکارد شهر در یک چشم انداز چندساله  از فضای با طراوت تر ، سالم ترو زیباتری برخوردار می شود .

سامانه ارتباطی 137

137 logo

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

904442
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
232
2294
20021
65062
76134
904442

امروز: جمعه، 02 تیر 1396

تبلیغات

واگذاری عوارض خودرو به دفاتر پیشخوان