اسلایدر
اسلایدر
پاییز پایتخت طبیعت
پایتخت طبیعت ایران
پایتخت طبیعت ایران

اعمال ممنوعیت هرگونه حفاری درخیابان های یاسوج آغاز شد

رییس ستاد استقبال ازبهارشهرداری یاسوج  گفت : اعمال ممنوعیت هرگونه حفاری درمعابراصلی و فرعی این شهر آغاز شده و تا یک ماه ادامه دارد .


به گزارش روابط عمومی وبین الملل شهرداری یاسوج ؛ مهندس عزیزاله دهنوی روز دوشنبه درجمع مدیران حوزه شهری یاسوج افزود : از 15 اسفندماه جاری تا 15 فروردین ماه هیچگونه مجوز حفاری صادر نمی شود وبا متخلفان از این اقدام برابر قانون برخورد می شود .
وی اظهار داشت: در همین راستا دستگاه های خدمات رسان باید تا ده روز دیگر نسبت به ترمیم حفاری های انجام شده در سطح شهراقدام کنند.
وی ادامه داد : به منظور رفاه شهروندان و مهمانان نوروزی تسهیل آمدو شد و ایمن سازی ، برطرف کردن آلودگی های ایجاد شده از دستگاه های خدمات رسان خواسته شده تا نسبت به ترمیم آسفالت و لکه گیری محل های حفاری تا قبل از سال اقدام نمایند .
رییس ستاد استقبال ازبهارشهرداری یاسوج گفت : کنده کاری وحفاری های خیابان ها از سوی شرکت های خدمات دهنده در یاسوج ازجمله مشکلاتی است که شهروندان با آن روبه رو هستند .
وی افزود: این اقدام شرکت های خدمات دهنده باعث می شود که خیابان های شهر وضعیت نامطلوب را برای تردد مسافران نوروزی داشته باشند .
کنده کاری وحفاری های نامناسب موجب مخدوش کردن چهره وسیمای شهر، بروز تصادفات و اختلال در تردد شهروندان می شود.
ترمیم اینگونه حفاریها علاوه برکاهش تصادفات وخسارت به خودروها موجب روان سازی ترافیک وتسهیل در تردد می شود .

گزارش تصویری

سامانه ارتباطی 137

137 logo

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

949855
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
210
1367
4621
36287
74188
949855

امروز: سه شنبه، 03 مرداد 1396

تبلیغات

واگذاری عوارض خودرو به دفاتر پیشخوان