اسلایدر
اسلایدر
پاییز پایتخت طبیعت
پایتخت طبیعت ایران
پایتخت طبیعت ایران

پلاک افتخار سردرب منازل شهدا در یاسوج رونمایی می شود

شهردار یاسوج گفت : همزمان با روز بزرگداشت شهدا برای نخستین بار از پلاک افتخاربر سردرب منازل شهدای یاسوج طی آیینی با حضور مسوولان کشوری واستانی رونمایی می شود .


به گزارش روابط عمومی وبین الملل شهرداری یاسوج ؛ مهندس محمد علی جاوید روز سه شنبه در جمع مدیران حوزه شهری یاسوج افزود : درگام نخست این پلاک برسردرب منازل دوخانواده سه شهید دوران دفاع مقدس به نام های شهیدان عدالت منش و خرسندیان نصب می شود .
وی اظهار داشت: با هماهنگی خوب معاونت فرهنگی بنیاد شهید کهگیلویه وبویراحمد، خانواده های دوشهید ویک شهید در گام های بعدی قرار دارند .
وی افزود : برای نصب پلاک افتخار،کارشناسایی 130 خانواده شهدای ساکن در مناطق شهری یاسوج با همکاری بنیاد شهید استان به اتمام رسیده است .
شهرداریاسوج گفت: پلاک افتخار " برگرفته از شکل پلاک شهدای گرانقدر" در قالب تابلوی فلزی طراحی شده که بر روی آن اطلاعاتی از مشخصات شهید، تاریخ، محل شهادت و قسمتی از وصیت نامه شهید درج شده است.
جاوید با تاکید بر اینکه نصب پلاک افتخار بر سر در منازل شهدا در راستای تبیین ارزش‌های دفاع مقدس برای نسل جوان و نوجوان است اظهارداشت: شهدای دفاع مقدس پیروی از خط ولایت در وصیت نامه‌هایشان گوشزد کردند و امروز به برکت ایثار، فداکاری، شجاعت و شهادت طلبی شهدای گران‌قدر انقلاب اسلامی دفاع مقدس خدای متعال را شکرگذار هستیم.
وی تاکید کرد: خون شهیدان والامقام و صبر و بردباری خانواده های معظم شهدا، عزت و اقتدار برای نظام مقدس جمهوری اسلامی به ارمغان آورده است.
وی تصریح کرد: شهدا با نثار جان خود اهداف والایی داشتند که اعتلای ارزش های بلند اسلامی و پاسداری از میراث گرانبهای انقلاب از مهم ترین آرمانهای شهداست.
22 اسفندماه روز تکریم مادران شهید و خانواده شهدا نامگذاری شده است.

سامانه ارتباطی 137

137 logo

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

976893
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
95
926
2396
20169
43156
976893

امروز: دوشنبه، 30 مرداد 1396

تبلیغات

واگذاری عوارض خودرو به دفاتر پیشخوان