اسلایدر
اسلایدر
پاییز پایتخت طبیعت
پایتخت طبیعت ایران
پایتخت طبیعت ایران

100 پروژه عمران شهری دریاسوج همخوان با سیاست های اقتصاد مقاومتی اجرا می شود

شهرداریاسوج گفت: 100 پروژه عمران شهری همخوان با سیاست های اقتصاد مقاومتی مورد تاکید رهبری اجرا می شود.


به گزارش روابط عمومی و بین الملل شهرداری یاسوج ؛ مهندس محمد علی جاوید روزدوشنبه دردیدارنوروزی با مدیران و کارکنان شهرداری یاسوج افزود: در همین راستا تمام پروژه های شهری با بهره گیری از توان داخلی سازمان ها و کارشناسان توانمند اجرا می شود که نمود عینی و همخوان با سیاست های اقتصادی مقاومتی است.
وی اظهارداشت: درسالجاری نیز پروژه های دیگری وهمخوان  با سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری و شعار سال ۹۶ درخصوص اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال به سرانجام می رسد که نمایشگاه دائمی بزرگ شهر و بازار سنتی و گردشگری از آن جمله است.
وی تصریح کرد:درسال گذشته شعار اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل سرلوحه کارشهرداری  قرار گرفت و پروژه های عمران شهری و زیربنایی شهری با پیوست اقتصاد مقاومتی و بهره گیری ازتوان  وظرفیت های داخلی شکل گرفت.
جاوید ادامه داد: درسالی که گذشت خادمان شهردر شهرداری با عنایت پروردگار متعال با همراهی و پشتیبانی شما شهروندان فهیم وحمایت  شورای اسلامی گامی موثری برای رشد شاخص های یاسوج برداشته است.
شهرداریاسوج گفت: توسعه و آبادانی شهر درهمه حوزه ها ازجمله احداث بوستانها، توسعه فضایی سبز، آسفالت معابرو توسعه زیرساخت های شهری در بخش های گردشگری، فرهنگی وسیاحتی همه وهمه با همت و تلاش های کارگران و کارکنان خدوم شهرداری محقق شده است.
وی افزود: درسالی جدید ضمن قدردانی تلاش های خستگی ناپذیر مجموعه خادمان شهر و مشارکت همه جانبه شهروندان فهیم برای رسیدن به شهری آباد امیدوارم با استعانت ازدرگاه خداوند متعال و ارواح پاک مطهر شهیدان همیشه سرافراز و بهره گیری ازمنویات مقام معظم رهبری همه تلاش خویش را برای ارتقای سطح رضایتمندی شهروندان درخدمت  صادقانه به نظام جمهوری اسلامی بکار می گیریم.
جاوید اظهارامیدواری کرد: درسالجاری شاهد تحقق کارآمدی ، اخلاق ، خدمت بی منت با بهره گیری ازفرهنگ جهادی ، سرشارازهمدلی و هم افزایی با هدف ارتقاء کیفیت درراستای رضایتمندی با محتوای فرهنگی و اجتماعی باشیم.
وی افزود: دراین جا فرصت را غنیمت شمرده زحمات اعضای شورای اسلامی شهر که در طول سال گذشته با درایت و جدیت تمام، همدلی و همفکری ، درکنار مجموعه شهرداری ازهیچ کوششی  فروگذار نبوده ودر جهت آسایش و رفاه شهروندان یاری گر بودن تقدیر و تشکر می کنم.

گزارش تصویری

سامانه ارتباطی 137

137 logo

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

944020
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
773
1682
9906
30452
74188
944020

امروز: جمعه، 30 تیر 1396

تبلیغات

واگذاری عوارض خودرو به دفاتر پیشخوان