اسلایدر
اسلایدر
پاییز پایتخت طبیعت
پایتخت طبیعت ایران
پایتخت طبیعت ایران

شهردار یاسوج همیار طبیعت شد

مدیرکل منابع طبیعی کهگیلویه وبویراحمد ؛شهردار یاسوج را به عنوان همیار طبیعت انتخاب و معرفی کرد .


به گزارش روابط عمومی وبین الملل شهرداری یاسوج ؛ عزت ا... بهشتی فر روز دوشنبه با حضور در شهرداری یاسوج لوح تقدیر سازمان جنگل ها ، مراتع و آبخیزداری کشور را به محمد علی جاوید شهرداریاسوج اعطا کرد .
شهرداریاسوج دراین مراسم گفت : امروز حفاظت و احیاء عرصه های ملی یک وظیفه انسانی و اسلامی است .
محمدعلی جاوید افزود: نجات مشکلات زیست محیطی یک تکلیف انسانی و ملی است که ما باید با همراهی دو نهاد  تلاش کنیم وضعیت کنونی طبیعت اطرافمان را بهبود بخشیم .
وی تاکید کرد: منابع طبیعی بستر حیات و توسعه پایدار جامعه شهری را تشکیل می دهند و حفاظت از این عرصه ها نیازمند مشارکت همگانی است .
جاوید تصریح کرد : طبیعت خدادادی یاسوج متعلق به نسل های آینده نیز هست و فرزندان این مرز وبوم حق داشتن طبیعتی سالم و هوای پاک را دارند .
وی افزود : عرصه ها و طبیعت ثروتی ملی محسوب شده وهمه درحفاظت و حراست از آن سهیم هستند .
رییس اداره آموزش ،ترویج ومشارکت های مردمی منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد گفت : ترویج فرهنگ منابع طبیعی دربین اقشار جامعه ، جذب مشارکت مردم در امر حفاظت ، احیاء و توسعه منابع طبیعی ، تلاش در جهت توسعه فرهنگ منابع طبیعی و حفاظت و صیانت از عرصه های منابع طبیعی از جمله اهدافی است که در طرح همیار طبیعت دنبال می شود .
اردوان یزدانپناه افزود : مشارکت فعال و همه جانبه همه دستگاه ها ، نهادهای مردمی در راستای افزایش میزان سرانه ، حفاظت و صیانت از این منابع خداوندی لازم و ضروری است .
وی اظهار داشت : همیار طبیعت منابع طبیعی در پیشرو اهداف ترویج فرهنگ منابع طبیعی ، جذب ومشارکت مردم در احیاء ،توسعه وبهره برداری صحیح از نعمت خدادادی ،منابع طبیعی را یاری می کنند .
به گفته وی تا کنون استاندار کهگیلویه وبویراحمد ومعاونان استاندار وشهرداریاسوج و چند مدیراستانی همیار طبیعت معرفی شدند .

گزارش تصویری

سامانه ارتباطی 137

137 logo

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

944024
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
777
1682
9910
30456
74188
944024

امروز: جمعه، 30 تیر 1396

تبلیغات

واگذاری عوارض خودرو به دفاتر پیشخوان