اسلایدر
اسلایدر
پاییز پایتخت طبیعت
پایتخت طبیعت ایران
پایتخت طبیعت ایران
contact

نظرسنجی

عملکرد حوزه آمار و فناوری اطلاعات شهرداری (حوزه کامپیوتر) را چگونه ارزیابی می کنید؟

پیوندها

president

بوستانهای ولایت وچشمه نباتی یاسوج به بهره برداری می رسد

شهرداریاسوج گفت : بوستانهای ولایت و چشمه نباتی اوایل اردیبهشت ماه همزمان با هفته نکوداشت یاسوج با حضور دکتر رحمانی فضلی وزیرکشور به بهره برداری می رسد .


به گزارش روابط عمومی وبین الملل شهرداری یاسوج ؛ مهندس محمد علی جاوید روز سه شنبه در نشست شورای مدیران شهرداری یاسوج افزود : هم اینک این دو بوستان به زیباترین محل برای تفریحات سالم خانواده ها وشهروندان تبدیل شده است .
وی اظهار داشت : بوستان ولایت و چشمه نباتی از پروژه اقتصاد مقاومتی با بهره گیری از آخرین فنون وتجهیزات پارکی ساخته شده است .
شهرداریاسوج کلنگ زنی دهکده ورزشی یاسوج و پارک 70 هکتاری از جمله پروژه هایی برشمرد که در هفته نکوداشت یاسوج انجام می شود.
وی افزود : درهمین راستا سه پارک محله در شهرک جهاد ، خیابان قرنی و کوی آزادگان شرف آباد کلنگ زنی می شود  که برنامه ریزی شده تا پایان مرداد ماه سالجاری دراختیار شهروندان قرارمی گیرد.
جاوید از تند شدن آهنگ تکمیل زیرساخت های شهری خبرداد وگفت : هم اینک یاسوج به کارگاه سازندگی شهری تبدیل شده که درهر منطقه شهروندان شاهد تکمیل پروژه های شهری و توسعه زیرساخت های شهری هستند .
وی ادامه داد : تکمیل پروژه های شهری به ارتقاء شاخص های تدوین شده در زمینه فضای سبز ، ترافیک ، اشتغال و گردشگری می انجامد .

سامانه ارتباطی 137

137 logo

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

904385
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
175
2294
19964
65005
76134
904385

امروز: جمعه، 02 تیر 1396

تبلیغات

واگذاری عوارض خودرو به دفاتر پیشخوان