اسلایدر
اسلایدر
پاییز پایتخت طبیعت
پایتخت طبیعت ایران
پایتخت طبیعت ایران

سفیران رسانه ای در حوزه شهری یاسوج معرفی شد

مدیر روابط عمومی و بین الملل شهرداری یاسوج سفیران رسانه ای در حوزه شهری این شهر را معرفی کرد.
به گزارش روابط عمومی و بین الملل شهرداری یاسوج؛ عزیز اله دهنوی در جمع خبرنگاران افزود: بر اساس ارزیابی انجام شده سال گذشته ۴۸۰ خبر تولیدی توسط بخش ارتباطات رسانه‌ای روابط عمومی شهرداری یاسوج تولید شده که پنج هزار بازخورد خبری داشته است.
وی اظهار داشت: این بازخورد خبری در روزنامه‌ها، خبرگزاری ها، پایگاه های اطلاع رسانی و هفته نامه ها ثبت شده است.
وی با اشاره به اینکه سیاست راهبردی روابط عمومی و بین الملل شهرداری یاسوج حمایت و پشتیبانی رسانه‌های استانی است افزود: شهرداری یاسوج از نقد منصفانه استقبال می‌کند.
وی بیان کرد: نقد منصفانه می‌تواند راهکارهایی را فراروی مدیران شهری قرار دهد.
مدیر روابط عمومی و بین الملل شهرداری یاسوج گفت: براساس بررسی‌های کارشناسی روزنامه های ابتکار جنوب و افکار مردم به دلیل درج عناوین ارزشی و حرفه‌ای به عنوان روزنامه های برتر حوزه شهری معرفی شدند.
وی افزود: اقبال عمومی در پیگیری اخبار حوزه شهری در این دو رسانه بیش از سایر رسانه‌های مکتوب است.
وی افزود داشت: در این راستا روزنامه امید مردم به دلیل پرداختن به سوژه های خاص، نقد منصفانه با ارائه راهکار، رعایت اخلاق حرفه‌ای رسانه‌ای، نظم در انتشار اخبار حوزه شهری به عنوان رسانه برتر وتاثیر گذار استان شناخته شده است.
مدیر روابط عمومی و بین الملل شهرداری یاسوج گفت: در بین خبرگزاری ها خبرگزاری فارس و ایرنا به دلیل سرعت در انتقال اخبار حوزه شهری، پرهیز از یک سویه نگری در انتشار اخبار تولیدی و اقبال عمومی به عنوان تاثیرگذارترین خبرگزاری در استان معرفی شده است.
وی افزود: پرداختن به گزارش ها و معضلات شهری مطابق با واقعیت موجود برای این رسانه جایگاه ویژه‌ای در بین مدیران استانی متصور است.
دهنوی ادامه داد: در بین پایگاه های خبری سایت خبری صبح زاگرس و اقلیم قلم سرعتی ترین انتقال دهنده اخبار حوزه شهری معرفی شده است.
مدیر روابط عمومی و بین الملل شهرداری یاسوج از کبنا نیوز و بویر نیوز به عنوان اثر گذارترین سایتهای خبری استان یاد کرد.
وی افزود: این دو سایت به پشتوانه مخاطبان توانسته نقش مهمی در انتقال اخبار داشته باشند ‌.
وی تصریح کرد: سایت استان نیز به دلیل پرداختن گزارش ها و معضلات شهری حرکتی نوین در اطلاع رسانی استانی ایفا کرده است.
دهنوی بیان کرد: روزنامه ابتکار و همشهری به دلیل انتقال به موقع اخبار تولیدی، هدایت و جهت دهی افکار عمومی رسانه موفق دربعد کشوری معرفی شده است.
مدیر روابط عمومی و بین الملل شهرداری یاسوج از هفته نامه های طریق الوسطی، زیبا قلم ودیار زاگرس به دلیل همکاری تنگاتنگ با روابط عمومی در انتقال اخبار به عنوان هفته نامه موفق یاد کرد.
وی افزود: خبرگزاری ایکنا به دلیل پرداختن به موضوعات دینی، معرفتی،فعالیت های فرهنگی و هنری حوزه شهری به عنوان رسانه برتر حوزه شهری انتخاب و معرفی شده است.
وی تصریح کرد: ایکنا تنها رسانه ای است که توانسته افکار مخاطبان خود را در جهت آگاه سازی حوزه فرهنگی و اجتماعی حوزه شهری سوق دهد.

سامانه ارتباطی 137

137 logo

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

976834
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
36
926
2337
20110
43156
976834

امروز: دوشنبه، 30 مرداد 1396

تبلیغات

واگذاری عوارض خودرو به دفاتر پیشخوان