اسلایدر
اسلایدر
پاییز پایتخت طبیعت
پایتخت طبیعت ایران
پایتخت طبیعت ایران

بازنگری طرح جامع یاسوج اولویت نخست /.......... تکذیب گمانه‌ زنی انتخاب شهردار در فضای مجازی 96/03/10

منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر یاسوج گفت: بازنگری طرح جامع شهری یاسوج در اولویت نخست سیاست های راهبردی شورای اسلامی قرار می‌گیرد.


به گزارش روابط عمومی و بین الملل شهرداری یاسوج؛ مهندس علی اکبری تبار روز چهارشنبه در جمع شماری از کارشناسان حوزه شهری یاسوج افزود: با آغاز بکار پنجمین دوره شورای اسلامی شهر کلیات بازنگری طرح جامع شهر برای تصویب در صحن علنی شورا به رأی گذاشته می‌شود.
وی اظهار داشت: نبود طرح جامع شهری چالش بزرگ بر سر راه توسعه زیرساخت های شهر یاسوج است.
وی تاکید کرد: نبود این طرح باعث شده تا شهر یاسوج بی قواره توسعه یابد و مشکلاتی برای مدیریت شهری ایجاد شود.
عضو فعلی شورای اسلامی شهر یاسوج گفت: ادامه روند فعلی برای شهر یاسوج نگران کننده است زیرا توسعه شهر بر اساس سلیقه به دور از کار کارشناسی است.
اکبری تبار از تند شدن آهنگ مهاجرت به یاسوج خبر داد و افزود: مهاجرت  برای شهر یاسوج یک فرصت است و در بخشی می تواند  تهدیدی برای این شهر گردشگری باشد.
وی گفت: افزایش ساخت و ساز ها و به دنبال آن فراهم شدن زمینه های کار و اشتغال و سرمایه گذاری کلان با دعوت از سرمایه گذاران از مولفه های مثبت ناشی از مهاجرت به یاسوج است.
وی اظهار داشت: در صورت نبود عزم راسخ مدیران اجرایی این فرصت تبدیل به تهدید شده و مسائلی نظیر ترافیک، مشکلات بهداشتی، اعتیاد، خود کشی و سرقت در اطراف شهر به موقع می پیوندد.
عضو شورای اسلامی شهر یاسوج برنامه ریزی برای حل مشکلات حاشیه نشینی را از راهبردهایی برشمرد که در اولویت شورای اسلامی شهر قرار گرفته است.
وی افزود: شکل گیری مناطق حاشیه نشین در اطراف شهر یاسوج ناشی از عدم برنامه ریزی درست از سوی مسئولان استانی است.
اکبری تبار به ادامه روند فعلی ساختار اداری و انضباط مالی​ در شهرداری یاسوج تاکید کرد.
وی تصریح کرد: ساختار اداری و انضباط مالی دو مولفه مهم در حوزه شهرداری یاسوج است که به درستی انجام شده و باید ادامه یابد.
عضو شورای اسلامی شهر یاسوج در خصوص فعالیت‌های شرکت خدمات دهنده و مشکلات حفاری های سلیقه ای گفت: باید با محوریت استاندار مدیریت یکپارچه شهری به صورت محلی در یاسوج ایجاد شود.
وی افزود: با شکل گیری این مدیریت عملاً از حرکت های سلیقه ای شرکت های خدمات دهنده در تغییر نما و منظر شهری جلوگیری می شود.
اکبری تبار بیان کرد: هم اینک شرکت های خدمات دهنده بدون در نظر گرفتن عواقب و مشکلات اقدام به ارائه خدمات و تخریب آسفالت می کنند.
وی تصریح کرد: این نابسمانی باعث نارضایتی شهروندان و گله مندی آنان شده است.
وی ایجاد خانه های فرهنگ در محلات، ایجاد پارک های محله در شهر و حاشیه شهر، ادامه نهضت آسفالت و جدول گذاری معابر، تدوین بسته های سرمایه‌گذاری شهری از جمله راهبردهایی برشمرد که در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر پیگیری می‌شود.
عضو شورای اسلامی شهر یاسوج تعهد، تخصص و برنامه ریزی را سه مولفه مهم در انتخاب شهردار دانست.
وی افزود: در دوره چهارم شورای اسلامی حرکت های خوبی در شهرداری یاسوج انجام شده و باید ادامه یابد.
اکبری تبار برخی گمانه زنی ها در فضای مجازی در خصوص انتخاب شهردار را تکذیب کرد.
وی تصریح کرد: هنوز منتخبان شورا هیچگونه جلسه ای با هم نداشتند.

سامانه ارتباطی 137

137 logo

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

976820
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
22
926
2323
20096
43156
976820

امروز: دوشنبه، 30 مرداد 1396

تبلیغات

واگذاری عوارض خودرو به دفاتر پیشخوان