اسلایدر
اسلایدر
پاییز پایتخت طبیعت
پایتخت طبیعت ایران
پایتخت طبیعت ایران

شهردار یاسوج : پرداخت مالیات به عمران شهرها کمک می‌کند

شهردار یاسوج با اشاره به نقش پرداخت مالیات در تأمین بودجه و شتاب بخشی روند توسعه همه جانبه گفت که پرداخت مالیات بر ارزش افزوده به توسعه خدمات و عمران شهرها کمک می‌کند.

بر اساس قانون سه درصد از 9 درصد سهم مالیات بر ارزش افزوده به شهرداری‌ها و دهیاری‌ها پرداخت می‌شود.
به گزارش روابط عمومی و بین الملل شهرداری یاسوج ؛مهندس  محمد علی جاوید روز چهارشنبه در نشستی با مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد که پرداخت بخشی از درآمد مالیات بر ارزش افزوده به شهرداری‌ها، اصناف و مؤدیان مالیاتی را در توسعه عمرانی شهر سهیم می‌کند.
در شهر یاسوج در حوزه‌های مشاغل، مستغلات و اشخاص حقوقی حدود 35 هزار پرونده مالیاتی فعال وجود دارد.
وی تصریح کرد که در شهر یاسوج به انجام کارهای بزرگی نیاز است که تأمین اعتبار از محل مالیات بر ارزش افزوده می‌تواند به شتاب بخشی اهداف و برنامه‌های در دست اجرا کمک کند.
جاوید گفت: شهرداری متناسب با فضای موجود تبلیغاتی که در اختیار بخش خصوصی است با امور مالیاتی در امر مهم فرهنگ سازی برای ارائه فرم خود اظهاری مالیات همکاری می‌کند.
مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه و بویراحمد نیز در این نشست گفت که پرداخت مالیات در شهرها نیازمند همکاری و مشارکت بیشتر شهرداری‌ها در امر اطلاع رسانی و فرهنگ سازی پرداخت مالیات است.
محمدعلی غفاری تصریح کرد که مالیات بر ارزش افزوده 9 درصد است که سه درصد آن سهم شهرداری‌ها، یک درصد سهم بخش سلامت، و پنج درصد به حساب خزانه واریز می‌شود.
محمدعلی غفاری بر لزوم همکاری شهرداری برای استفاده از فضاهای تبلیغاتی شهر در راستای اطلاع رسانی ارائه به‌موقع فرم اظهارنامه مالیاتی مؤدیان تأکید کرد.
وی گفت که اشخاص حقیقی تا 31 خرداد و اشخاص حقوقی تا 31 تیر فرصت ارائه فرم خود اظهاری مالیاتی دارند.
در این نشست که در شهرداری یاسوج برگزار شد، راهکارهای همکاری بیشتر امور مالیاتی و شهرداری یاسوج در زمینه پرداخت مالیات، فعالیت‌های تبلیغاتی و فرهنگ سازی مالیات و امور صدور پروانه‌های ساختمانی مالیاتی بررسی شد.
شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد  140هزار نفر جمعیت دارد.

سامانه ارتباطی 137

137 logo

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

976838
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
40
926
2341
20114
43156
976838

امروز: دوشنبه، 30 مرداد 1396

تبلیغات

واگذاری عوارض خودرو به دفاتر پیشخوان