اسلایدر
اسلایدر
پاییز پایتخت طبیعت
پایتخت طبیعت ایران
پایتخت طبیعت ایران

توسعه زیرساخت های حمل و نقل عمومی اولویت شوراست

منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر یاسوج گفت: توسعه زیرساخت های حمل و نقل عمومی شهری با مشارکت بخش خصوصی و شهرداری و بهره گیری از ظرفیت های موجود در اولویت کمیسیون های مربوطه قرار می‌گیرد.
به گزارش روابط عمومی و بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهریاسوج؛  مهندس کیوان آشنا روز سه شنبه در جمع شماری از کارشناسان عمران شهری یاسوج افزود: تقویت ناوگان حمل و نقل عمومی، نوسازی ناوگان تاکسیرانی، ایجاد ایستگاه های تاکسی و اتوبوس، ایجاد پایانه درون شهری مدرن، ساماندهی ایستگاه های مناطق شهری اقماری از جمله این زیر ساخت هاست که در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر پیگیری می‌شود.
وی اظهار داشت: معتقدیم با توسعه زیرساخت ها ی شهری عملاً مشکلات حمل و نقل و ترافیکی در یاسوج برطرف می شود.
منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر یاسوج گفت: با این حال باید فرهنگ استفاده شهروندان از ناوگان حمل و نقل عمومی نهادینه شود.
وی افزود: صرفه جویی در زمان، آرامش در سفر، کاهش ترافیک، جلوگیری از آلودگی هوا، کمک به اقتصاد خانواده مهمترین ویژگی استفاده از حمل و نقل عمومی است.
آشنا به جمعه بازار یاسوج اشاره کرد و گفت: فعال بودن این مکان مشکلاتی در تردد آسان شهروندان ایجاد کرده است.
وی اظهار داشت: جمعه بازار فعلی زیبنده شهروندان و گردشگران نیست و باید برای ساماندهی و یا هر طرح دیگری اقدام عاجلی کرد.
منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر یاسوج درخصوص ورودی های شهر گفت: ورودی های شهر چهره نازیبایی به خود گرفته و باید ساماندهی شود.
وی افزود: همه مسوولان استان و شهری استان باید در زمینه ساماندهی ورودی های یاسوج همکاری کنند.
آشنا ساماندهی دستفروشان را ضروری دانست و گفت: دستفروشان حق دارند تامین معاش کنند اما اکنون فعالیت آنان مشکلاتی ایجاد کرده است.
وی بیان کرد: با این حال ساماندهی آنان در شورا شهر با همکاری شهرداری پیگیری می‌شود.
منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر یاسوج در خصوص فرهنگ سازی شهری گفت: با ارتقاء فرهنگ شهروندی بسیاری از نواقص  شهری و شهرنشینی رفع می شود.
وی تصریح کرد: رویکرد شهرها بر محور فرهنگی اجتماعی بنا شده و شهرداری ها به نهاد خدماتی، اجتماعی و فرهنگی تبدیل شدند.
آشنا با تاکید بر اینکه ارتقاء فرهنگ شهروندی نیازمند آموزش است گفت: باید بستر آموزش توسط شورا و شهرداری فراهم شود و همه دستگاه ها در این زمینه همکاری کنند.
وی افزود: رسانه ها نیز نقش اساسی در ارتقاء فرهنگ شهروندی دارند و در این زمینه باید از ظرفیت های صدا و سیما بهره گرفته شود

سامانه ارتباطی 137

137 logo

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

976850
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
52
926
2353
20126
43156
976850

امروز: دوشنبه، 30 مرداد 1396

تبلیغات

واگذاری عوارض خودرو به دفاتر پیشخوان