اسلایدر
اسلایدر
پاییز پایتخت طبیعت
پایتخت طبیعت ایران
پایتخت طبیعت ایران

افزایش پنجاه درصد حوادث و سوانح شهری در یاسوج

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یاسوج افزایش پنجاه درصدی حوادث و سوانح شهری در دو ماه گذشته در این شهر را نگران کننده دانست.
به گزارش روابط عمومی و بین الملل شهرداری یاسوج؛آتش پاد سوم محمد رستمی روزشنبه درجمع مدیران شهری افزود:  بر اساس داده های آماری میزان وقوع حوادث و سوانح شهری درفروردین ماه سال جاری حدود 50 درصد و اردیبهشت ماه 78 درصد درمقایسه با مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته است .
وی اظهارداشت: بر این اساس در فروردین ماه سال جاری 87 فقره و اردیبهشت ماه نیز 90 فقره حادثه و سوانح در مناطق شهری یاسوج به وقوع پیوسته است.
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یاسوج گفت: رعایت نکردن نکات ایمنی، عدم توجه به اصول ایمنی در منزل ومحل کار، ساخت و ساز های غیر استاندارد، عدم آشنایی با نحوه استفاده از ابزارو تجهیزات، سهل انگاری اعضای خانواده از جمله عوامل موثر در وقوع حوادث و سوانح شهری نظیر آتش سوزی و غیره است.
وی افزود: آتش سوزی واحد های مسکونی، تجاری، فضای سبز، مزارع، باغات، ضایعات، خودرو و برق ،محبوس شدن در اماکن و آسانسور از جمله مواردی است که هر ماه در یاسوج به وقوع می پیوندد.
رستمی اظهار داشت: در دو ماه گذشته ۵۱ فقره محبوس شدن در اماکن و آسانسور در یاسوج ثبت شده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۱۸ درصد رشد داشته است.
وی تصریح کرد: گاز گرفتگی، آبگرفتگی اماکن، عملیات آبی و غواصی، برش اشیاء حلقوی ونشت گازدر مقایسه با دو ماه نخست سالجاری دریاسوج افزایش چشمگیری داشته است.

سامانه ارتباطی 137

137 logo

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

976839
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
41
926
2342
20115
43156
976839

امروز: دوشنبه، 30 مرداد 1396

تبلیغات

واگذاری عوارض خودرو به دفاتر پیشخوان