اسلایدر
اسلایدر
پاییز پایتخت طبیعت
پایتخت طبیعت ایران
پایتخت طبیعت ایران

رسانه ها بهترین ابزار برای ترویج فرهنگ شهروندی در یاسوج هستند

منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر یاسوج گفت: رسانه ها بهترین و تاثیرگذار ترین ابزار ممکن برای ترویج فرهنگ شهروندی دراین شهرهستند.
به گزارش روابط عمومی و بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر یاسوج ؛ محمد رحیم دهراب پور روزچهارشنبه درجمع شماری از رسانه ها افزود: رسانه از ظرفیت بالایی دراطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی برخوردارهستند و باید از این ظرفیت بهره گرفت .
وی فرهنگ شهروندی را  حق طبیعی و از حقوق اولیه شهروندان جامعه دانست وافزود: فرهنگ شهروندی زیربنای توسعه همگون شاخص های شهری است و باید دراولویت قرارگیرد.
 دهراب پور با بیان اینکه اصحاب رسانه برای آگاهی بخشی به مردم  نسبت به حقوق خود دارای رسالتی حساس و مهم هستند اظهار کرد: نقش رسانه ها همچنین در ترویج و اشاعه فرهنگ شهری در سطح جامعه نقشی بی بدیل است.

وی  با بیان اینکه آگاهی بخشی به مردم از سوی رسانه ها و آشنا شدن آنها نسبت به حقوق خود خلاهای موجود را پر می کند افزود: تداوم این اقدام ارزشمند مولفه نظارت در جامعه را ارتقا می بخشد و بسیاری از هزینه ها را کاهش       می دهد.

منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر یاسوج  از رسانه ها  بابت پوشش و انعکاس اخبار مربوط به حوزه شورا و شهرداری  قدردانی کرد و گفت: پوشش رسانه ها و همکاری آنان بسیار خوب و قابل ستایش بوده و به انجام بهتر وظایف و رسالت های شورا کمک می کند.
وی افزود: رسانه ها متعلق به نظام و مردم هستند و بر سر مسایلی که به حقوق جامعه مربوط می شود با کسی نباید تعارف داشته باشد.
وی با بیان اینکه رسانه ها باید اعتماد مردم را به خود جلب کنند، گفت: خبرنگاران  توجه به این مهم را سرلوحه کار خود قراردهند  و در این راستا گام بردارند.

دهراب پور افزود: برای تقویت حوزه اطلاع رسانی  طرح هایی در دست مطالعه است که در طول فعالیت پنجمین دوره شورای اسلامی به اجرا درمی آید.

سامانه ارتباطی 137

137 logo

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

976842
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
44
926
2345
20118
43156
976842

امروز: دوشنبه، 30 مرداد 1396

تبلیغات

واگذاری عوارض خودرو به دفاتر پیشخوان