اسلایدر
اسلایدر
پاییز پایتخت طبیعت
پایتخت طبیعت ایران
پایتخت طبیعت ایران

رانندگان تاکسی در یاسوج زیر پوشش آموزش های رفتار شناسی قرار می گیرند

سرپرست آموزش و پژوهش شهرداری یاسوج گفت: برای نخستین بار کلیه رانندگان تاکسی در این شهر زیر پوشش آموزش های ویژه رفتار شناسی و برخورد اجتماعی قرار می گیرند.
به گزارش روابط عمومی و بین الملل شهرداری یاسوج؛ محمد دهبانی زاده روز چهارشنبه در جمع مدیران شهری یاسوج افزود: سر فصل آموزش رانندگان تاکسی در یاسوج به تصویب وزارت کشور و سازمان شهرداری ها و دهیاری ها رسیده است.
وی اظهار داشت: در اجرای این آموزش رانندگان تاکسی با حضور در کلاسهای آموزشی با نحوه تعامل با شهروندان و جلوگیری از تنش های اجتماعی آشنا   می شوند.
سرپرست آموزش و پژوهش شهرداری یاسوج گفت: آموزش های مختلف برای رانندگان تاکسی چهره خوبی از شهر یاسوج را در نزد مسافران و گردشگران تداعی خواهد کرد.
وی تاکید کرد: رانندگان تاکسی با ارتباط موثر و نزدیک با شهروندان می توانند در آموزش حقوق شهروندی نقش کلیدی و تاثیرگذاری را ایفا کنند.
دهبانی افزود: بر این اساس یک هزار و ۵۰۰ راننده تاکسی در یاسوج زیر پوشش آموزش های رفتار شناسی و برخورد اجتماعی قرار می گیرند.
سرپرست آموزش و پژوهش شهرداری یاسوج گفت: تاکسیرانان نقش مهمی در اجتماع داشته و می توانند از رفتار های ناهنجار جلوگیری کنند.
وی تصریح کرد: سال گذشته رانندگان تاکسی آموزش های دیگری در خصوص راهنمایی و رانندگی فرا گرفتند و این مهم باعث کاهش تصادفات شده است.

سامانه ارتباطی 137

137 logo

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

976823
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
25
926
2326
20099
43156
976823

امروز: دوشنبه، 30 مرداد 1396

تبلیغات

واگذاری عوارض خودرو به دفاتر پیشخوان