اسلایدر
اسلایدر
پاییز پایتخت طبیعت
پایتخت طبیعت ایران
پایتخت طبیعت ایران

ظرفیت سازی برای اسکان مسافران وگردشگران

مدیرعامل سازمان سیما، منظروفضای سبز شهری شهرداری یاسوج گفت : برای نخستین بار جهت اسکان مسافران و گردشگران عید فطر و تابستانی در بوستانهای این شهر گردشگری ظرفیت سازی و شده و شهرداری آماده استقبال از مسافران است .


به گزارش روابط عمومی وبین الملل شهرداری یاسوج ؛ دکترفرشاد صادقی روزشنبه درجمع اعضای ستاد سفرهای تابستانی شهرداری یاسوج افزود : براساس تدابیر اندیشیده شده برای اسکان هرتعداد مسافردر بوستان های شهری یاسوج شامل ولایت ، بانوان و چشمه نباتی مشکلی وجود ندارد .
وی اظهار داشت : درهمین راستا زیرساخت های رفاهی ، بهداشتی ،تفریحی و پذیرایی در بوستان های یاسوج تامین شده است .
مدیرعامل سازمان سیما ، منظر وفضای سبزشهری شهرداری یاسوج گفت : با برنامه ریزی انجام شده در بوستانهای یاسوج امسال 42 چشمه سرویس بهداشتی ساخته شده و 42 سرویس بهداشتی دیگر در دست اقدام است که تا پایان شهریورماه سال جاری به بهره برداری می رسد .
صادقی افزود : به منظور تامین نیازهای غذایی وخوراکی گردشگران ومسافران یاسوج صنوف مختلف در بوستانهای شهری ساماندهی شده وبرکارآنان نظارت می شود تا رضایت شهروندان حاصل شود .
مدیرعامل سازمان سیما، منظروفضای سبز شهری شهرداری یاسوج گفت : برای نخستین بارکلیه بوستانهای شهری دارای مدیریت مستقلی شدند .
وی اظهارداشت : افزایش رضایتمندی ، ارتقاء شاخص های نظارتی ، ساماندهی اسکان مسافران و تامین نیازهای اولیه مسافران از جمله اهدافی است که دراین طرح دنبال می شود .
صادقی افزود : هم اینک ستادهای اسکان درپارک های شهریاسوج شکل گرفته و آماده پاسخگویی به مسافران و گردشگران هستند .
وی ادامه داد : پس از بازدیدهای انجام شده از کلیه پارک های سطح شهر برخی از نیازها نظیر روشنایی پارک ها ، تعمیر آبخوری ها ، سرویس بهداشتی وتعمیر آبنماها در دستور کارقرار گرفته است .
صادقی ابراز امیدواری کرد : با اقدامات انجام شده زمینه رضایتمندی مسافران تابستانی فراهم شود .

گزارش تصویری

سامانه ارتباطی 137

137 logo

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

949807
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
162
1367
4573
36239
74188
949807

امروز: سه شنبه، 03 مرداد 1396

تبلیغات

واگذاری عوارض خودرو به دفاتر پیشخوان