اسلایدر
اسلایدر
پاییز پایتخت طبیعت
پایتخت طبیعت ایران
پایتخت طبیعت ایران

20 راهبرد فنی ترافیکی در اولویت شورای پنجم

منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهریاسوج گفت : بیست راهبرد فنی ترافیکی در اولویت کمیسیون حمل ونقل و ترافیک شهری پنجمین دوره شورای اسلامی شهریاسوج قرار می گیرد .


به گزارش روابط عمومی وبین الملل شهرداری وشورای اسلامی شهر یاسوج ؛ کیوان آشنا روزیکشنبه در جمع شماری از شهروندان یاسوج افزود : روان شدن ترافیک ، تامین رفاه و آسایش شهروندان ، ارتقاء شاخص های حمل ونقل از جمله اهدافی است در این راهبردها دنبال  می شود .
وی اظهار داشت: برنامه ریزی وحل معضل ترافیک آبشار، احداث زیرگذر و روگذر، تعریض خیابان ها، توسعه بلوارها، جابه جایی صنوف مزاحم ، احداث پارکینگ منطقه ای ، توسعه ناوگان حمل ونقل عمومی ، نوسازی ناوگان تاکسیرانی و ساماندهی وانت بارها از جمله این راهبردهاست .
منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهریاسوج گفت : برای اجرایی شدن این راهبردها برنامه های کوتاه مدت ، میان مدت و بلند مدتی با مشارکت شهرداری یاسوج و بخش خصوصی تدوین می شود .
وی افزود : بخشی از این راهبردها از جمله انتقال صنوف مزاحم و آلاینده با مشارکت بخش خصوصی واتحادیه اصناف وتعاونی ها محقق می شود .
آشنا در خصوص یک طرفه کردن خیابان ها اظهارداشت : یک طرفه کردن خیابان ها در کوتاه مدت ممکن است مفید باشد ولی برای دراز مدت جوابگو نیست .
منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهریاسوج  به بازدیدهای میدانی منتخبین شورای اسلامی اشاره کرد و گفت : هدف  از این بازدیدها آشنایی منتخبان با مشکلات مناطق شهری یاسوج است .
وی افزود : بخشی از این بازدید به بررسی مشکلات حمل ونقل و ترافیک شهری و نیازهای شهروندان دراین حوزه اختصاص می یابد .

گزارش تصویری

سامانه ارتباطی 137

137 logo

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

949792
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
147
1367
4558
36224
74188
949792

امروز: سه شنبه، 03 مرداد 1396

تبلیغات

واگذاری عوارض خودرو به دفاتر پیشخوان