اسلایدر
اسلایدر
پاییز پایتخت طبیعت
پایتخت طبیعت ایران
پایتخت طبیعت ایران

گسترش سرانه فضای سبزشهری یاسوج الگوی کشوری شد

معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: براساس بررسی‌های انجام شده گسترش سرانه فضای سبز شهری در این شهر به الگویی در کشور تبدیل شده است.


به گزارش روابط عمومی و بین الملل شهرداری یاسوج؛ مهندس اسد معانی عصرپنجشنبه پانزدهم  تیرماه 96در بازدید ازمنطقه نمونه گردشگری شهری چشمه نباتی یاسوج افزود: افزایش سرانه فضای سبز از نه متر مربع در سال ۹۲ به ۱۳ متر مربع در سال جاری در یاسوج یک رکورد در کشور محسوب می‌شود.
وی اظهار داشت : با گسترش فضای سبز توسط شهرداری یاسوج نبود مشکل اسکان برای مسافران در ایام تعطیلات عید فطر گزارش شده است  و حرکت ارزنده ای است .
وی افزود: برنامه ریزی، دور اندیشی، تلاش و پشتکار با هدف پاسخگویی به نیاز شهروندان و مسافران از مولفه هایی است که در توسعه فضای سبز شهری یاسوج مورد توجه مدیریت شهری قرار گرفته است.
معانی تصریح کرد: اسکان مسافران در بوستان های احداث شده در شهر گردشگری یاسوج باعث پیوند دوباره مردم با طبیعت شده است.
شهردار یاسوج نیزگفت: با تدابیر اندیشیده شده برای نخستین بار تعطیلات عید فطر در این شهر مشکلی برای اسکان مسافران وجود نداشت.
مهندس محمد علی جاوید افزود: برای اسکان همه مسافران موج اول سفر در یاسوج ظرفیت سازی شده بود.
وی اظهار داشت: با مشارکت سازمان های سیما و منظر شهری، مدیریت پسماند و همه زیر مجموعه شهرداری کار اسکان با موفقیت انجام شده و دغدغه اسکان مسافران دریاسوج برای همیشه برطرف شد.

گزارش تصویری

سامانه ارتباطی 137

137 logo

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

949811
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
166
1367
4577
36243
74188
949811

امروز: سه شنبه، 03 مرداد 1396

تبلیغات

واگذاری عوارض خودرو به دفاتر پیشخوان