اسلایدر
اسلایدر
پاییز پایتخت طبیعت
پایتخت طبیعت ایران
پایتخت طبیعت ایران

شهرداری یاسوج ومیراث فرهنگی تفاهم نامه همکاری امضا می کنند

شهردار یاسوج گفت: شهرداری یاسوج در راستای اقتصاد مقاومتی و اشتغال با میراث فرهنگی در حوزه صنایع دستی تفاهم نامه همکاری امضا می کنند.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل شهرداری یاسوج؛ مهندس محمد علی جاوید روز شنبه درزمینه کار مشترک شهرداری و میراث فرهنگی دربرپایی نمایشگاه دست بافته ها در یاسوج افزود: در راستای این تفاهم نامه بخشی از ظرفیت شهرداری در جهت ایجاد نمایشگاه ،عرضه محصولات ، ترویج رشته های صنایع دستی در اختیار فعالان این عرصه قرار می‌گیرد.

وی به اشاره به اینکه این حرکت مشترک در حوزه های صنایع دستی با هدف فرهم کردن زمینه اشتغال خانواده و تبیین ظرفیت های صنایع استان است تاکید کرد: می توان با برنامه ریزی بیشتر در زمینه کار آفرینی، آموزشی و بازاریابی امکان برخورداری فعالان عرصه صنایع دستی از ظرفیت حوزه شهری را فراهم نمود و هنرهای سنتی و فرهنگ منطقه را بیشتر معرفی کرد.

شهردار یاسوج با تاکید بر بهره گیری از ظرفیت ها حوزه شهری برای کمک به اقتصاد صنایع دستی گفت: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری و سیاست‌های کلی نظام در خصوص اقتصاد مقاومتی، تقویت صنایع دستی می تواند سهم عمده ای در درآمدزایی خانواده ها داشته باشد.

وی افزود: شهرداری و شورای اسلامی به عنوان دو نهاد مردمی می تواند نقش مهمی در توسعه همه جانبه صنایع دستی ایفا کند.

جاوید اظهار داشت: تحقق اقتصاد مقاومتی، کمک به اشتغالزایی و معرفی فرهنگ غنی استان نیازمند حمایت معرفی و تمرکز بر صنایع دستی  بوده و شهرداری یاسوج خرسند است که در این زمینه پیشتاز شده است

.

گزارش تصویری

سامانه ارتباطی 137

137 logo

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

949795
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
150
1367
4561
36227
74188
949795

امروز: سه شنبه، 03 مرداد 1396

تبلیغات

واگذاری عوارض خودرو به دفاتر پیشخوان