اسلایدر
اسلایدر
پاییز پایتخت طبیعت
پایتخت طبیعت ایران
پایتخت طبیعت ایران

فرهنگسازی چشم انداز اصلی کمپین نه به ریختن زباله در معابر

معاون هماهنگی و امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: چشم انداز کمپین نه به ریختن زباله در معابر این شهر گردشگری فرهنگ سازی و مشارکت شهروندی است.


به گزارش روابط عمومی و بین الملل شهرداری یاسوج؛ مهندس پژمان نیک اقبالی روز دوشنبه / دوم مرداد ماه 96/در نشست هماهنگی کار گروه  کمپین نه به ریختن زباله در استانداری کهگیلویه و بویراحمد افزود: همه توان و قدرت دستگاه های اجرایی و خدماتی در جهت فرهنگ سازی این مهم به کار گرفته می شوند.
وی اظهار داشت: صدا و سیما از طریق شبکه استانی، شهرداری یاسوج از طریق بیلبرد های شهری و حمل و نقل راهداری با استفاده از بیلبرد های جاده ای بکوشند مسیر فرهنگ سازی نه به ریختن زباله در یاسوج همواره شود.
وی افزود: در این مقوله باید از ظرفیت NGO ها در جهت مشارکت شهروندی و فرهنگ سازی شهری بهره گرفته شود.
معاون هماهنگی و امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: مسیر های ورودی به شهر یاسوج، بستر آبشار، هسته مرکزی شهر و کمربندی یاسوج مملو از نخاله و زباله های مختلف شهری است که تصویر ناخوشایندی را ایجاد کرده است.
وی اظهار کرد: در اجرای این کمپین باید همه دستگاه های اجرایی و خدماتی همت بگمارند و این صحنه های ناخوشایند را که زیبنده شهر گردشگری یاسوج نیست حذف کنند.
نیک اقبالی گفت: برای اجرای این کمپین پیشنهاد شده تا پاکسازی شش مسیر آلوده از زباله های شهری و خاک و نخاله در اولویت نخست قرار گیرد.
وی افزود: پلیس راه یاسوج به شیرازو یاسوج به اصفهان، حاشیه رودخانه بشار، پارک جنگلی، هسته مرکزی و آبشار از جمله این مسیر ها می باشد.
معاون هماهنگی و امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: در خصوص مشارکت شهروندان فهیم، اصناف و بازاریان نشست های ویژه و آموزش هایی ارایه خواهد شد.‌
وی تاکید کرد: پیشنهاد شده شهروندان مناطق شهری یاسوج در صورت مشارکت از امتیازات ویژه ای برخوردار شوند.

سامانه ارتباطی 137

137 logo

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

976882
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
84
926
2385
20158
43156
976882

امروز: دوشنبه، 30 مرداد 1396

تبلیغات

واگذاری عوارض خودرو به دفاتر پیشخوان