اسلایدر
اسلایدر
پاییز پایتخت طبیعت
پایتخت طبیعت ایران
پایتخت طبیعت ایران

طرح سلامت اداری کارکنان شهرداری یاسوج آغاز شد

مدیراموراداری شهرداری یاسوج از آغاز طرح سلامت اداری کارکنان شاغل در مجموعه این نهاد مردمی خبر داد .

به گزارش روابط عمومی وبین الملل شهرداری یاسوج ؛غلامحسین عبدی پورروز شنبه / 7 مرداد ما9 96/درآیین آغازین طرح سلامت اداری کارکنان شهرداری یاسوج افزود : در اجرای این طرح برفعالیت کارکنان شهرداری در بخش های اداری و کارگری نظارت می شود .
وی اظهار داشت : اعمال و رفتار خلاف شئون اداری یا شغلی ، تبعیض یا اعمال غرض در اجرای قوانین و مقررات نسبت به اشخاص ،ترک خدمت ، تکرار در تاخیر ورود به محل خدمت ، تکرار خروج از محل کار بدون کسب مجوز ، تسامح در حفظ اموال و اسناد ،کم کاری ، سهل انگاری و اهمال در انجام وظایف محوله از جمله تخلفاتی است که در طرح سلامت اداری دنبال می شود .
وی افزود : در طرح سلامت کارکنان شهرداری یاسوج ، رفتارسازمانی ، حفاظت و حراست از منابع سازمانی پیگیری می شود.
عبدی پور افزود: تعطیلی در خدمت در اوقات مقرر اداری ، اختفاء ، حمل و توزیع مواد مخدر ، اعتیاد به مواد مخدر و  غیبت غیرموجه به طورمتناوب از موارد دیگری است که در طرح سلامت اداری گنجانده شده است .
مدیرامور اداری شهرداری یاسوج گفت : در طرح سلامت اداری کارکنان عملکرد مدیران ، کارشناسان ، کارکنان شهرداری مورد ارزیابی قرار می گیرد وپرداخت حقوق و مزایا ، پاداش واضافه کاری منوط به ارزیابی مثبت فعالیت آنان می باشد .
وی تاکید کرد : برای خدمات رسانی نیاز به نظم و انضباط اداری است تا شهروندان به خوبی از خدمات شهرداری بهره مند شوند .
عبدی پور با اشاره به اینکه رضایت کارکنان یکی از اصول ترین اهداف مدیریت است گفت : ایجاد محیط آرام و دفع ناهنجاری های محیطی باعث افزایش کیفیت و خدمات رسانی خواهد شد و نتیجه این اقدام باعث افزایش رضایتمندی شهروندان می شود .

سامانه ارتباطی 137

137 logo

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

976876
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
78
926
2379
20152
43156
976876

امروز: دوشنبه، 30 مرداد 1396

تبلیغات

واگذاری عوارض خودرو به دفاتر پیشخوان