اسلایدر
اسلایدر
پاییز پایتخت طبیعت
پایتخت طبیعت ایران
پایتخت طبیعت ایران

شهردار یاسوج: بی طرفی و شفافیت سرلوحه رسانه ها قرار گیرد

شهردار یاسوج گفت: بی طرفی و شفافیت باید سرلوحه رسانه ها بویژه مطبوعات قرار گیرد.

محمد علی جاوید روز پنجشنبه در بازدید از غرفه خبرگزاری جمهوری اسلامی در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا افزود: مطبوعات به عنوان رکن چهارم دموکراسی تاثیر بسزایی در بخش اطلاع رسانی دارد.
وی گفت: آگاه سازی مردم و تغییر فرهنگ ها و روش ها بویژه در مناطقی مانند استان کهگیلویه و بویراحمد و شهرستان یاسوج و مناطق کوچکتر با توجه به اینکه خبرها در این مناطق زودتر انعکاس می یابد، تاثیر بسیار خاصی را خواهد داشت.
جاوید افزود: در محیط های اجرایی دستگاه های که روزانه با مردم سروکار دارند همراهی مردم می توان خیلی موثر باشد، در مجموعه شهرداری ها و در این ارگانها شرایط با سایر دستگاه های دولتی متفاوت است و شهرداری یک نهاد غیر دولتی است و رشد و حرکت و برنامه ریزی در شهرداری بستگی به نبوغ و کارهای فرهنگی مردم دارد.
شهردار یاسوج گفت: اگر مردم آگاه تر و به روزتر باشند مسوولان می توانند کارها را زودتر به نتیجه برسانند و بالعکس در صورت عدم آگاهی مشکلات افزوده خواهد شد، از این رو این بحث در منطقه و استان ها جای خود را یافته و ما هم از رسانه های محلی و استانی به نحو مطلوب استفاده می کنیم.
وی افزود: در این رابطه و برای نحوه اطلاع رسانی و رشد و ارتقاء آگاهی مردم از عملکرد مسوولان، یک کانال واحد بین دستگاه های شهرستان ایجاد شده است.
جاوید گفت: مطبوعات و رسانه ابزار خوبی هستند به شرط اینکه شفاف گویی و انتقاد سازنده و امانت داری را سرلوحه کارهای خود قرار دهند و نه اینکه نقش مخربی داشته باشند و عملکرد دستگاه ها را به ناحق زیر سووال ببرند و از همه مهمتر بی طرفی و مردم داری بطور قطع می تواند در جامعه خیلی موثر و سازنده باشد.

 

سامانه ارتباطی 137

137 logo

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

974401
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
1611
1567
8788
17677
43156
974401

امروز: جمعه، 27 مرداد 1396

تبلیغات

واگذاری عوارض خودرو به دفاتر پیشخوان