اسلایدر
اسلایدر
پاییز پایتخت طبیعت
پایتخت طبیعت ایران
پایتخت طبیعت ایران

شهردار یاسوج: بی طرفی و شفافیت سرلوحه رسانه ها قرار گیرد

شهردار یاسوج گفت: بی طرفی و شفافیت باید سرلوحه رسانه ها بویژه مطبوعات قرار گیرد.

محمد علی جاوید روز پنجشنبه در بازدید از غرفه خبرگزاری جمهوری اسلامی در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا افزود: مطبوعات به عنوان رکن چهارم دموکراسی تاثیر بسزایی در بخش اطلاع رسانی دارد.
وی گفت: آگاه سازی مردم و تغییر فرهنگ ها و روش ها بویژه در مناطقی مانند استان کهگیلویه و بویراحمد و شهرستان یاسوج و مناطق کوچکتر با توجه به اینکه خبرها در این مناطق زودتر انعکاس می یابد، تاثیر بسیار خاصی را خواهد داشت.
جاوید افزود: در محیط های اجرایی دستگاه های که روزانه با مردم سروکار دارند همراهی مردم می توان خیلی موثر باشد، در مجموعه شهرداری ها و در این ارگانها شرایط با سایر دستگاه های دولتی متفاوت است و شهرداری یک نهاد غیر دولتی است و رشد و حرکت و برنامه ریزی در شهرداری بستگی به نبوغ و کارهای فرهنگی مردم دارد.
شهردار یاسوج گفت: اگر مردم آگاه تر و به روزتر باشند مسوولان می توانند کارها را زودتر به نتیجه برسانند و بالعکس در صورت عدم آگاهی مشکلات افزوده خواهد شد، از این رو این بحث در منطقه و استان ها جای خود را یافته و ما هم از رسانه های محلی و استانی به نحو مطلوب استفاده می کنیم.
وی افزود: در این رابطه و برای نحوه اطلاع رسانی و رشد و ارتقاء آگاهی مردم از عملکرد مسوولان، یک کانال واحد بین دستگاه های شهرستان ایجاد شده است.
جاوید گفت: مطبوعات و رسانه ابزار خوبی هستند به شرط اینکه شفاف گویی و انتقاد سازنده و امانت داری را سرلوحه کارهای خود قرار دهند و نه اینکه نقش مخربی داشته باشند و عملکرد دستگاه ها را به ناحق زیر سووال ببرند و از همه مهمتر بی طرفی و مردم داری بطور قطع می تواند در جامعه خیلی موثر و سازنده باشد.

 

گزارش تصویری

سامانه ارتباطی 137

137 logo

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

943995
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
748
1682
9881
30427
74188
943995

امروز: جمعه، 30 تیر 1396

تبلیغات

واگذاری عوارض خودرو به دفاتر پیشخوان