اسلایدر
اسلایدر
پاییز پایتخت طبیعت
پایتخت طبیعت ایران
پایتخت طبیعت ایران

عملیات اجرایی بزرگترین نمایشگاه دائمی شهری یاسوج آغاز شد

عملیات اجرایی بزرگترین نمایشگاه دائمی شهری یاسوج عصردوشنبه با حضور دکتر خادمی استاندار کهگیلویه وبویراحمد ، شهرداریاسوج ، اعضای شورای اسلامی ورییس اتاق اصناف یاسوج طی آیینی آغاز شد .

به گزارش روابط عمومی وبین الملل شهرداری یاسوج ؛ این مجموعه که به عنوان یکی از نیازهای اساسی بخش اقتصادی ،نمایشگاهی ،صنفی وصنعتی یاسوج از آن نام  برده می شود در زمینی به مساحت 17 هزار مترمربع با اعتباری 30 میلیارد ریال احداث می شود .

مساحت نمایشگاه دراین مجموعه سه هزارمترمربع که قابلیت برگزاری هرماه دو نمایشگاه صنفی و صنعتی شهری را دارد .

ــــ   تقدیر استاندار ازشهردار و شورای اسلامی ـــــ

استاندار کهگیلویه وبویراحمد باتقدیر از حرکت رو به جلو شهرداری یاسوج وشورای اسلامی گفت:  همدلی و همراهی این دو نهاد باعث شده تا اکنون چهره شهر یاسوج تغییر کند .

دکتر سید موسی خادمی در این مراسم افزود : احداث بوستانهای ولایت ، غدیر، چشمه نباتی ، بانوان وبلوار جمهوری اسلامی جاده منتهی به آبشار کارنامه موفقی پیش روی خادمان شهریاسوج  گذاشته است.

وی اظهار داشت : حرکت های خوبی در شهرانجام شده وهمه باید مجموعه شهری را کمک کرده تا شاهد رشد وارتقاء شاخص های شهری باشیم .

وی بیان: احداث نمایشگاه دائمی شهری درمنطقه ای از شهریاسوج در راستای حمایت از تولید کنندگان  ومصرف کنندگان است .

وی افزود : نمایشگاه دائمی شهری نیازشهر درجهت پاسخگویی  شهروندان و روستاییان است .

وی که همراه معاونین خود در آیین کلنگ‌زنی بزرگترین نمایشگاه شهری در شهر یاسوج اظهار کرد: شیرینی پایان هر کاری بیشتر از شیرینی کلنگ‌زنی است لذا باید همت به خرج دهیم و پروژه‌هایی که کلنگ‌زنی می‌شوند هر چه زودتر به سرانجام برسند.

وی با قدردانی از شهردار و شورای اسلامی شهر یاسوج به دلیل کارهای خوبی که در حوزه خدمات و عمران شهری تاکنون انجام داده‌اند گفت: هم شهردار و هم شورای شهر در طول بیش از سه سالی که در این استان مسوولیت داشته‌ایم چند کار بزرگ و گره‌گشا در شهر یاسوج انجام داده‌اند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در بخش دیگری از اظهارات خود با بیان اینکه همه کارهای انجام شده در شهرداری و با همکاری شورای اسلامی در دوره‌ای بوده که کم‌پولی در استان داشته‌ایم گفت:  توانسته‌اند با همت خود و با دست تقریبا خالی این کارها را انجام دهند.

وی، کمک به بهره‌وری سرمایه را یکی از مهم‌ترین اهداف کلنگ‌زنی و ساخت نمایشگاه دائمی شهری در یاسوج ذکر کرد و گفت: در گذشته سردرگمی‌های زیادی وجود داشت و نمی‌دانستیم در هنگام برگزاری نمایشگاه‌ها چه کاری انجام دهیم و چه جایی را به آن اختصاص دهیم اما اکنون با راه‌اندازی آن از سردرگمی همیشگی خارج خواهیم شد.

این مسؤول، مشکل نبود نمایشگاه را در شهر یاسوج مشکلی بزرگ برشمرد و گفت: مردم از این پس با راه‌اندازی نمایشگاه احساس زندگی باکیفیت در شهر یاسوج خواهند داشت که لازم است با انجام کارهای بزرگتر و بیشتر به این احساس رضایت مردمی افزوده شود.

شهرداریاسوج هم گفت : نمایشگاه دائمی تاثیرمختلفی درجامعه دارد بطوریکه زمینه ای برای حضور فروشندگان وخریداران بدون واسطه فراهم می شود .

مهندس محمد علی جاوید افزود : تنوع محصولات ، تنظیم بازار، اشتغال پایدار، تامین نیازمندیهای شهروندان از جمله دستاوردهای ایجاد نمایشگاه های دائمی شهری در یاسوج می باشد .

وی اظهار داشت : اتاق اصناف وتعاون دو مجموعه ارزشمند می توانند با حضور در نمایشگاه دائمی شهری یاسوج دربرگزاری نمایشگاه های مختلف صنوف ،نقش آفرینی کنند .

شهردار یاسوج باقدردانی از استاندارکهگیلویه وبویراحمد و شورای اسلامی شهرافزود : فعالیت های عمرانی شهرداری با حمایت شورای اسلامی شهر درجهت ارتقاء شاخص های شهری یاسوج است .

*** اتاق اصناف ازایجاد نمایشگاه دائمی شهری حمایت می کند****

رییس اتاق اصناف یاسوج هم با خرسندی از حرکت شهرداری یاسوج در احداث نمایشگاه دائمی شهری گفت: نمایشگاه دائمی حلقه مفقوده ای در عرضه محصولات تولیدی باکیفیت صنوف مختلف می باشد .

سید نادر موسوی افزود : حرکت شهرداری یاسوج در راستای پاسخگویی به نیاز شهروندان ، اصناف و بازاریان است .

وی اظهار داشت : با راه اندازی این مجموعه که در موقعیت جغرافیایی خوبی قرار گرفته توان برگزاری کلیه نمایشگاه های صنوف را دارد.

رییس اتاق اصناف یاسوج گفت : خدمات شهرداری یاسوج درایجاد نمایشگاه دائمی قابل تحسین است وتاثیر مثبتی دراستان خواهد داشت .

موسوی بیان کرد : این نمایشگاه می تواند به مرکز سوغات یاسوج واستان تبدیل شود وپاسخگوی نیاز مسافران وگردشگران باشد .

وی افزود : با این حال اتاق اصناف از این مجموعه حمایت وپشتیبانی می کند .

 

 

سامانه ارتباطی 137

137 logo

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

974402
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
1612
1567
8789
17678
43156
974402

امروز: جمعه، 27 مرداد 1396

تبلیغات

واگذاری عوارض خودرو به دفاتر پیشخوان