اسلایدر
اسلایدر
پاییز پایتخت طبیعت
پایتخت طبیعت ایران
پایتخت طبیعت ایران

10 میلیارد ریال برای ساماندهی سایت دفن پسماندهای شهری یاسوج اختصاص یافت

سرپرست سازمان مدیریت پسماندشهرداری یاسوج گفت : برای نخستین بار 10 میلیارد ریال برای ساماندهی سایت دفن پسماندهای شهری این شهر اختصاص یافته است .
به گزارش روابط عمومی وبین الملل شهرداری یاسوج ؛ شهریار فرزانه روز
دوشنبه در جمع کارشناسان حوزه خدمات شهری افزود : این میزان اعتبار ازمحل بند و تبصره ج قانون بودجه سال ۹۵  با هدف ارتقاء سطح سلامت شهروندان ، حفظ بهداشت شهری و عمومی حفظ منابع و جلوگیری از نابودی خاک هزینه می شود.
وی اظهار داشت : با ساماندهی سایت دفن پسماندهای شهری عملا زمینه برای احداث کارخانه بازیافت پسماندهای خانگی وصنعتی فراهم شده است .
سرپرست سازمان مدیریت پسماندشهرداری یاسوج گفت : ساماندهی سایت  دفن در5/16 هکتار از اراضی محل دفن اجرا می شود وزیرساخت های نوین دفن ، تجهیزات توزین، اتاقک نگهبانی و محصور نمودن سایت  درآن دیده شده است .
وی ادامه داد: با احداث کارخانه بازیافت درمجموعه سایت دفن عملا 70 درصد از زباله های تولیدی  به کمپوست و بقیه که شرایط تبدیل به کمپوست و (ور می کمپوست)   را ندارند دفن می شود .
فرزانه افزود : ساماندهی سایت دفن حلقه مفقوده ای درپسماندهای شهری بوده که زمینه برای اشتغال پایدار فراهم می کند .
سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری یاسوج پیش ازاین گفته بود روزانه 140 تن زباله در شهر یاسوج و ۶۰ تن درحومه شهری جمع آوری و بدون هیچ گونه  فرآوری دفع می  شوند که این حجم زیاد زباله تاکنون مشکلات زیست محیطی زیادی را بوجود آورده است.

گزارش تصویری

سامانه ارتباطی 137

137 logo

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

949844
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
199
1367
4610
36276
74188
949844

امروز: سه شنبه، 03 مرداد 1396

تبلیغات

واگذاری عوارض خودرو به دفاتر پیشخوان