اسلایدر
اسلایدر
پاییز پایتخت طبیعت
پایتخت طبیعت ایران
پایتخت طبیعت ایران

خیابانی دریاسوج به نام شهید خزایی خبرنگارصداوسیما نامگذاری شد

رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر یاسوج گفت : برای نخستین بار در کشور خیابانی دریاسوج به نام شهید محسن خزایی خبرنگارصدا وسیما و مدافع حرم نامگذاری شده است. به گزارش روابط عمومی وبین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهریاسوج ؛ مرتضی فروغ فر روز سه شنبه درنشست کمیسیون فرهنگی واجتماعی شورای اسلامی یاسوج افزود : به دلیل همزمانی مراسم تشیع پیکر پاک شهید خزایی درزاهدان  ونشست کمیسیون فرهنگی واجتماعی شورای شهر یاسوج ، اعضای کمیسیون به کلیات نامگذاری خیابانی در یاسوج به نام این شهید والامقام رای مثبت دادند .

وی اظهار داشت : مهندس جاوید شهرداریاسوج در لایحه ای از کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورا خواسته بود تا خیابانی به نام شهید خزایی مدافع حرم نامگذاری شود .

فروغ فر افزود : زنده نگه داشتن و ترویج فرهنگ شهید و شهادت در جامعه ، معطرشدن خیابانی دیگربه نام مدافع حرم دریاسوج وارزش گذاری به مقام شهید از جمله اهداف تصویب این نامگذاری است .

شهید محسن خزائی که روز شنبه /22 آبان/ در منطقه حلب سوریه بر اثر اصابت ترکش خمپاره به درجه رفیع شهادت نایل آمد روز یکشنبه در حرم حضرت زینب (س) و روز سه شنبه  با حضور رئیس صداوسیما  و شماری از مسئولان ارشد نظام، نمایندگان مجلس و مدیران رسانه ها درزادگاهش زاهدان تشییع و به خاک سپرده شد.
خزائی متولد 15 آذر 1351 در زاهدان پس از گذراندن دوران کودکی با کتاب، قلم و نوشتن مانوس شد و در سال 74 با ورود به صدا و سیمای سیستان و بلوچستان قلم و اندیشه را برای گره گشایی از مشکلات جامعه ای که در آن نفس می کشید برگزید و این راه حکایت شادکامی اش شد.
محسن خزایی از سه سال پیش در جبهه های مختلف مبارزه با گروه تروریستی داعش در سوریه برای تهیه گزارش حضور داشت

.

گزارش تصویری

سامانه ارتباطی 137

137 logo

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

949837
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
192
1367
4603
36269
74188
949837

امروز: سه شنبه، 03 مرداد 1396

تبلیغات

واگذاری عوارض خودرو به دفاتر پیشخوان