اسلایدر
اسلایدر
پاییز پایتخت طبیعت
پایتخت طبیعت ایران
پایتخت طبیعت ایران
contact

نظرسنجی

عملکرد حوزه آمار و فناوری اطلاعات شهرداری (حوزه کامپیوتر) را چگونه ارزیابی می کنید؟

پیوندها

president

آب نماهای جدید در شهریاسوج ایجاد می شود

مدیرعامل سازمان سیما، منظرو فضای سبزشهری شهرداری یاسوج گفت: برای نخستین بار آب نماهای جدیدی درمعابرشهری یاسوج نصب وراه اندازی می شود.
به گزارش روابط عمومی وبین الملل شهرداری یاسوج ؛ دکترفرشاد صادقی روز شنبه دربازدید ازفعالیت های عمران شهری یاسوج افزود: زیبا سازی شهری و تلطیف محیط  در میادین و معابر مختلف حوزه خدماتی این شهرداری ازجمله اهدافی است که دراین طرح دنبال می شود.
وی اظهارداشت: معابر و میادین منطقه از جمله نقاطی هستند که به علت تردد زیاد ، ایجاد چشم اندازی مطلوب و دلپذیر در آن مورد ضروری است .
وی بیان کرد: عنصر آب در فرهنگ ایرانی جایگاه و مفهوم خاصی داشته و باعث تلطیف و شاداب نمودن محیط می شود و ساخت آب نماهای متنوع با نورپردازی های زیبا در دستور کار این سازمان  قرار دارد .
مدیرعامل سازمان سیما، منظرو فضای سبزشهری شهرداری یاسوج گفت: آب نماهای جدید با فضا سازی مناسب و سازه هایی همخوان با شرایط محیطی قابل دید برای عموم در حال ساخت و راه اندازی هستند .
وی با اشاره به نورپردازی ویژه در این آب نماها بیان کرد : سعی شده داخل و خارج آب نماها با طراحی مناسب زیباسازی و نورپردازی گردد تا فضایی دلچسب برای رهگذران ایجاد شود .
صادقی با اشاره به اینکه آبنماها يكي ديگر از عناصري اند كه در زيبا جلوه دادن فضاي شهري از اهميت برخورداند گفت: امروزه فضاي شهري بايد فضاهايي سبك و آرام باشند تا بتوانند حس مطلوبي در شهروندان در حين آمد وشد روزانه آن ها ايجاد كنند.
وی اظهارداشت: آب به عنوان يكي از عناصر اصلي معماري و شهرسازي در فضاهاي شهري معاصر جایگاهی دارد و در سال هاي اخير از قابليت هاي آب در ايجاد جاذبه هاي بصري براي زيباسازي فضاهاي شهري استفاده شده است.
وی تاکید کرد:آبنماها مي توانند ميان امكانات شهري و شهروندان ارتباط صميمي برقرار نماید .
به گفته وی مبلمان شهري از جمله عناصر سازنده فضاهاي شهري محسوب مي شود و كميت، كيفيت، زيبايي، راحتي، دوام و محل استقرار آن ها نقش بسيار اساسي در دستيابي به شهري زيبا و سالم دارد.

سامانه ارتباطی 137

137 logo

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

904430
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
220
2294
20009
65050
76134
904430

امروز: جمعه، 02 تیر 1396

تبلیغات

واگذاری عوارض خودرو به دفاتر پیشخوان