اسلایدر
اسلایدر
پاییز پایتخت طبیعت
پایتخت طبیعت ایران
پایتخت طبیعت ایران

آب نماهای جدید در شهریاسوج ایجاد می شود

مدیرعامل سازمان سیما، منظرو فضای سبزشهری شهرداری یاسوج گفت: برای نخستین بار آب نماهای جدیدی درمعابرشهری یاسوج نصب وراه اندازی می شود.
به گزارش روابط عمومی وبین الملل شهرداری یاسوج ؛ دکترفرشاد صادقی روز شنبه دربازدید ازفعالیت های عمران شهری یاسوج افزود: زیبا سازی شهری و تلطیف محیط  در میادین و معابر مختلف حوزه خدماتی این شهرداری ازجمله اهدافی است که دراین طرح دنبال می شود.
وی اظهارداشت: معابر و میادین منطقه از جمله نقاطی هستند که به علت تردد زیاد ، ایجاد چشم اندازی مطلوب و دلپذیر در آن مورد ضروری است .
وی بیان کرد: عنصر آب در فرهنگ ایرانی جایگاه و مفهوم خاصی داشته و باعث تلطیف و شاداب نمودن محیط می شود و ساخت آب نماهای متنوع با نورپردازی های زیبا در دستور کار این سازمان  قرار دارد .
مدیرعامل سازمان سیما، منظرو فضای سبزشهری شهرداری یاسوج گفت: آب نماهای جدید با فضا سازی مناسب و سازه هایی همخوان با شرایط محیطی قابل دید برای عموم در حال ساخت و راه اندازی هستند .
وی با اشاره به نورپردازی ویژه در این آب نماها بیان کرد : سعی شده داخل و خارج آب نماها با طراحی مناسب زیباسازی و نورپردازی گردد تا فضایی دلچسب برای رهگذران ایجاد شود .
صادقی با اشاره به اینکه آبنماها يكي ديگر از عناصري اند كه در زيبا جلوه دادن فضاي شهري از اهميت برخورداند گفت: امروزه فضاي شهري بايد فضاهايي سبك و آرام باشند تا بتوانند حس مطلوبي در شهروندان در حين آمد وشد روزانه آن ها ايجاد كنند.
وی اظهارداشت: آب به عنوان يكي از عناصر اصلي معماري و شهرسازي در فضاهاي شهري معاصر جایگاهی دارد و در سال هاي اخير از قابليت هاي آب در ايجاد جاذبه هاي بصري براي زيباسازي فضاهاي شهري استفاده شده است.
وی تاکید کرد:آبنماها مي توانند ميان امكانات شهري و شهروندان ارتباط صميمي برقرار نماید .
به گفته وی مبلمان شهري از جمله عناصر سازنده فضاهاي شهري محسوب مي شود و كميت، كيفيت، زيبايي، راحتي، دوام و محل استقرار آن ها نقش بسيار اساسي در دستيابي به شهري زيبا و سالم دارد.

گزارش تصویری

سامانه ارتباطی 137

137 logo

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

949861
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
216
1367
4627
36293
74188
949861

امروز: سه شنبه، 03 مرداد 1396

تبلیغات

واگذاری عوارض خودرو به دفاتر پیشخوان