اسلایدر
اسلایدر
پاییز پایتخت طبیعت
پایتخت طبیعت ایران
پایتخت طبیعت ایران

هشت پروژه مدیریت جهادی واقتصادمقاومتی درحوزه شهری یاسوج آماده بهره برداری شد

شهرداریاسوج گفت : هشت پروژه مدیریت جهادی اقتصاد مقاومتی درحوزه شهری این شهر آماده بهره برداری شده است.
به گزارش روابط عمومی وبین الملل شهرداری یاسوج؛ مهندس محمد علی جاوید روز سه شنبه درجمع مدیران استانی کهگیلویه وبویر احمد  افزود:  این پروژه ها درمدت شش ماه با بهره گیری از امکانات وتوان داخلی در راستای اقتصاد مقاومتی واقدام عمل و حرکت جهادی آماده بهره برداری شده است .
وی گفت: بوستان بانوان ، حسینیه و نمازخانه آبشار، برون سپاری خدمات شهرداری ، ساختمان امور بانوان شهر، مجتمع خدماتی آبشار، فروشگاه تعاونی شهروند ، پارکینگ عمومی وسامانه 137 ازجمله این پروژه ها می باشد .
وی اظهار داشت : برای اجرای این پروژه ها 48میلیارد ریال ازمحل درآمدهای شهرداری یاسوج وعوارض های دریافتی از شهروندان سرمایه گذاری شده است .
وی افزود :با  بهره برداری از این پروژه ها شاخص های شهری ارتقا یافته وزمینه برای بهره مندی شهروندان در بالاترین سطح فراهم شده است .
شهرداریاسوج گفت : همه این پروژه ها برای نخستین بار در یاسوج به اجرا درآمده که درنوع خود یک شاخص محسوب شده و نفع آن به شهروندان برمی گردد .
به گفته وی پروژه های دیگری در زمینه های  فرهنگی وعمرانی وزیست شهری  درشهر یاسوج در دست اجرا و تدوین بوده که زمینه رفاه و آسایش شهروندان را فراهم خواهد کرد .

 

سامانه ارتباطی 137

137 logo

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

974434
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
1644
1567
8821
17710
43156
974434

امروز: جمعه، 27 مرداد 1396

تبلیغات

واگذاری عوارض خودرو به دفاتر پیشخوان