اسلایدر
اسلایدر
پاییز پایتخت طبیعت
پایتخت طبیعت ایران
پایتخت طبیعت ایران

بهره برداری از نخستین نمازخانه گردشگری کهگیلویه و بویراحمد

نخستین نمازخانه و حسینیه گردشگری کهگیلویه و بویراحمد امروز /چهارشنبه/ با حضور جمعی از مسئولان و مقامات اجرایی استان در آبشار یاسوج به بهره برداری رسید.

شهردار یاسوج میزان مساحت و زیربنا برای ساخت این حسینیه و مجتمع تفریحی و تجاری را حدود 750 مترمربع ذکر کرد و گفت: افزون بر 260 مترمربع مربوط به نمازخانه است.
به گزارش روابط عمومی و بین الملل شهرداری یاسوج   ؛
محمدعلی جاوید میزان اعتبار هزینه شده برای ساخت این طرح را افزون بر چهار میلیارد ریال ذکر کرد.
وی یادآور شد که این طرح در مدت کمتر از چهار ماه به بهره برداری رسید.
آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی نماینده ولی فقیه ساخت حسینیه و نمازخانه را گام نخست و اقدام ارزشمند فرهنگی برای ساماندهی و ارتباطات صحیح و انسانی در مکان ها و مناطق گردشگری دانست.
وی اظهار کرد که ساخت حسینیه ها و مساجد در مناطق گردشگری، انسان را به سوی احساس ها و لذت های پاک سوق می دهد.
آیت الله ملک حسینی تصریح کرد که ایجاد حسینیه و گسترش فضاهای معنوی سدی محکم در مقابل وسوسه های شیطانی برای جلوگیری از ناهنجاری های اجتماعی به ویژه در مناطق گردشگری و عمومی است.
رئس ستاد اقامه نماز کهگیلویه و بویراحمد نیز ساخت این نمازخانه و حسینیه را اقدام ارزشمند فرهنگی توسط شهرداری یاسوج و نخستین نمازخانه در مناطق گردشگری استان دانست.
سید الیاس چراغ زاده با بیان اینکه توجه و اهتمام ویژه مسئولان و مدیران به فریضه نماز در سطح ادارات و دستگاه های اجرایی این استان قابل تقدیر است گفت که ساخت نمازخانه و حسینه های بین راهی و در مناطق گردشگری با همکاری سازمان میراث فرهنگی و مسئولان اجرایی در دستور کار قرار گرفته است.

 

گزارش تصویری

سامانه ارتباطی 137

137 logo

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

949871
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
226
1367
4637
36303
74188
949871

امروز: سه شنبه، 03 مرداد 1396

تبلیغات

واگذاری عوارض خودرو به دفاتر پیشخوان