اسلایدر
اسلایدر
پاییز پایتخت طبیعت
پایتخت طبیعت ایران
پایتخت طبیعت ایران

آیت الله ملک حسینی: وظایف مدیریت شهری متنوع و متعدد است

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت که شرح وظایف مدیریت شهری و شوراهای اسلامی شهر متنوع، گسترده و متعدد است و تنها در مسایل عمرانی و گرفتن عوارض شهری خلاصه نمی شود.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل شهرداری یاسوج ؛ آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی روز چهارشنبه در آیین بهره برداری از نمازخانه و مجتمع تجاری و رفاهی آبشار یاسوج اظهار داشت: مدیریت شهری یک شهر مسئول و مکلف به تامین نیازهای شهروندان در حوزه های اقتصادی، اجتماعی ، فرهنگی و حتی معنوی است.
وی تصریح کرد: لازمه و رمز تحقق این مهم نیز در هم تنیدگی و آمیخته شدن نیازها و ضرورت های شهروندان متناسب با زندگی شهری نشینی آنهاست.
آیت الله ملک حسینی معتقد است: مهمترین و نخستین گام در ساختن یک شهر به تعبیر قرآن و اسلام توجه به نیاز فرهنگی شهروندان است.
نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری یادآور شد که هرگاه نیاز فرهنگی جامعه تامین شود و ارتباط ها برمدار لایق سالاری باشد و نه برخی نکبت ها و روابط های ناصحیح از قبیل عشیره ای، نسبی و یا سببی ها، می توان به ساختن و آینده شهر امیدوار بود.
وی با اشاره به پیشنهاد شهردار یاسوج که به جای عنوان پایتخت طبیعت برای این شهر نام «مرکز گردشگری طبیعی» برای آن لحاظ شود گفت که این مهم باید در دستور کار و خرد جمعی و شورایی برای تصمیم گیری معقولانه و نهایی قرار گیرد.
آیت الله ملک حسینی در عین حال با بیان اینکه چندان به دنبال تغییر اسامی نباشید، یادآور شد که نام طبیعت که برگرفته از مناظر و مواهب سرشار خدادادی، بکر و زیبایی این منطقه است آنچنان هم بی مسمی و بیگانه با ویژگی های طبیعی یاسوج نیست.
وی اقدام شهرداری یاسوج در زمینه واگذاری بسیاری از امور شهروندان به بخش خصوصی و همچنین ساماندهی عوارض ساختمانی را ستود و گفت که ایجاد عدالت در ارائه خدمات اطمینان و اعتماد گیرندگان خدمت و مردم را به ارائه دهندگان و مدیریت شهری نیز بهبود می بخشد.
وی با بیان تعابیری از اجرای صحیح عدالت در جامعه اسلامی، گفت: عدالت گاه نفی تبعیض و برخی اوقات نیز نفی مساوات است و گاه مساوات خود بدترین و سیاه ترین ظلم ها در حق مردم و عینی ترین بی عدالتی هاست.

 

 

سامانه ارتباطی 137

137 logo

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

974411
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
1621
1567
8798
17687
43156
974411

امروز: جمعه، 27 مرداد 1396

تبلیغات

واگذاری عوارض خودرو به دفاتر پیشخوان