اسلایدر
اسلایدر
پاییز پایتخت طبیعت
پایتخت طبیعت ایران
پایتخت طبیعت ایران

100 طرح و پروژه عمرانی دریاسوج دارای پیوست مدیریت جهادی و اقتصاد مقاومتی شد

 شهردار یاسوج گفت : برای نخستین بار 100 طرح و پروژه عمران شهری دراین شهر، دارای پیوست مدیریت جهادی واقتصاد مقاومتی شده است .

به گزارش روابط عمومی وبین الملل شهرداری یاسوج ؛ مهندس محمد علی جاوید روز جمعه در سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه درمصلی یاسوج افزود : این پروژه ها تا پایان شهریورماه سال آینده به بهره برداری می رسند .

وی اظهار داشت : کلیه این پروژه ها توسط سازمان های زیرمجموعه شهرداری وبا بهره گیری از دانش وتجهیزات روز و داخلی انجام می شود .

شهرداریاسوج به تشریح مدیریت جهادی پرداخت وگفت:ازشاخص های مدیریت جهادی انجام کارشبانه روزی جهت رضایت خداوند و کارکردن برای شهروندان بدون توجه به گرایش هاست .

وی کارتیم مدیریتی شهرداری و سازمان های وابسته را به جهادسازندگی دردوران اوائل انقلاب اسلامی مقایسه کرد وافزود: اعتقاد دارم شهرداری یاسوج به صورت جهادی برای رفع همه معضلات شهری یاسوج شبانه روزی تلاش می کند و به لطف خداپیشتازاست.

شهرداریاسوج با بیان اینکه براساس قانون شهرداری ها موظفند هرشش ماه یک بار به شهروندان در خصوص عملکرد حوزه شهری گزارش دهند گفت : رضای خداوند ، رضایتمندی شهروندان و ارتقاء شاخص های شهری ازجمله مولفه هایی است که در حوزه شهری یاسوج دنبال می شود .

وی افزود: شهروندان در برنامه ریزی شهری جایگاه  ویژه ای دارند و تلاش شهرداری یاسوج برخورداری مناطق کم برخوردار از امکانات شهری است .

وی ادامه داد : بررسیها نشان می دهد که با تلاش همه مجموعه شهرداری فاصله شاخص های با سایر مراکز استانها درحال کم شدن است .

شهردار یاسوج از آغاز بهره برداری از 8 پروژه عمران شهری دراین شهرخبر داد وافزود : این پروژه ها که در نوع خود برای نخستین بار اجرا می شود درجهت ایجاد نشاط اجتماعی ، رفاه شهروندی ، آسایش بیشتر، ارتقاء خدمات شهری و فراهم کردن زمینه پاسخگویی مطلوب به شهروندان است.

جاوید تصریح کرد : بهره برداری از نخستین بوستان بانوان یاسوج با حضورمعاون رییس جمهور در امور زنان وخانواده از جمله این پروژه هاست .

وی تصریح کرد : این پروژه تقدیم به مادران شهیدی است که نقش اصلی در سرنوشت تاریخ نظام جمهوری اسلامی ایران دارند .

وی افزود : درهمین مجموعه ساختمان مدیریت امور بانوان راه اندازی می شود تا به مسایل و مشکلات حوزه زنان پرداخته شود .

شهرداری یاسوج به سامانه 137 اشاره کرد وگفت : سامانه 137 در راستای پاسخگویی فوری به نیاز شهروندان درکلیه امور مربوط به حوزه شهری است .

وی اظهار داشت: این سامانه قادر است درتمام مدت شبانه روز درخدمت شهروندان و پیگیری مشکلات آنان باشد .

شهرداریاسوج درخصوص بزرگترین نمایشگاه شهری گفت : این نمایشگاه در راستای اقتصاد مقاومتی مورد تاکید مقام معظم رهبری و حذف واسطه ها و دلالان درهسته مرکزی شهردر حال احداث است .

وی افزود : مجموعه مذکور درگستره 17 هزارمترمربع فروردین ماه سال آینده به بهره برداری می رسد .

جاوید به معابرشهری یاسوج اشاره کرد وگفت : نهضت آسفالت معابر از ماهها قبل شروع شده و حرکتی درجهت رفاه وآسایش شهر وزیبایی آن است .

وی تصریح کرد : درسه ماه گذشته 45 هزار مترمربع ازمعابرشهری یاسوج آسفالت شده است .

سامانه ارتباطی 137

137 logo

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

974410
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
1620
1567
8797
17686
43156
974410

امروز: جمعه، 27 مرداد 1396

تبلیغات

واگذاری عوارض خودرو به دفاتر پیشخوان