اسلایدر
اسلایدر
پاییز پایتخت طبیعت
پایتخت طبیعت ایران
پایتخت طبیعت ایران
contact

نظرسنجی

عملکرد حوزه آمار و فناوری اطلاعات شهرداری (حوزه کامپیوتر) را چگونه ارزیابی می کنید؟

پیوندها

president

روابط عمومی ها نقش مهمی در خنثی کردن شایعه سازی ها دارند

شهردار یاسوج گفت: روابط عمومی دستگاه های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد نقش مهم، موثر و تعیین کننده ای در خنثی کردن بحران شایعه سازی برخی رسانه ها و سایت های محلی دارند.
به گزارش روابط عمومی و بین الملل شهرداری یاسوج ؛ محمدعلی جاوید روز پنجشنبه در کارگاه علمی، کاربردی مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: روابط عمومی‌ها به عنوان قلب تپنده اداره‌ها و امین مدیران اجرایی می‌توانند با اطلاع رسانی شفاف، روشن و دقیق فضای مسموم و جهت گیری‌های نادرست حاکم بر برخی رسانه‌های استان را خنثی کنند.
وی گفت: بسیاری از اخبار منتشره در برخی رسانه‌های کهگیلویه و بویراحمد با واقعیت‌های موجود متفاوت بوده و فاصله زیادی دارد.
شهردار یاسوج افزود: رسانه‌ها و سایت‌های محلی کهگیلویه و بویراحمد نباید برای جذب مخاطبان هر خبر یا مطلبی را انعکاس دهند زیرا این امر سبب سلب اعتماد عمومی و ناامیدی مردم می‌شود.
جاوید بیان کرد: تجزیه و تحلیل‌های ناصحیح برخی رسانه‌های کهگیلویه و بویراحمد از عملکرد شهرداری یاسوج و مقایسه آن با شهرداری‌های شهر‌های برخوردار کشور منجر به افزایش بی رویه توقعات و انتظارات مردم از شهرداری یاسوج شده است.
وی عنوان کرد: بخش عمده‌ای از اخبار برخی رسانه‌ها و سایت‌های محلی کهگیلویه و بویراحمد با جبهه گیری‌های غیرمنصفانه و جانبدارانه همراه است به طوری که چنانچه مدیری قصد خدمت رسانی صادقانه و خالصانه داشته باشد عده‌ای از خبرنگاران با تاختن و تخریب انگیزه خدمت را از او می‌گیرند.
جاوید ابراز داشت: رسانه‌ها و سایت‌های محلی کهگیلویه و بویراحمد در کنار نقد منصفانه به بیان واقعیت‌ها و نقاط ضعف مدیران اجرایی و نهادهای دولتی استان از جمله شهرداری یاسوج نیز بپردازند.

 

سامانه ارتباطی 137

137 logo

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

904453
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
243
2294
20032
65073
76134
904453

امروز: جمعه، 02 تیر 1396

تبلیغات

واگذاری عوارض خودرو به دفاتر پیشخوان