اسلایدر
اسلایدر
پاییز پایتخت طبیعت
پایتخت طبیعت ایران
پایتخت طبیعت ایران

طرح " محله ،ورزش ، بوستان " دریاسوج اجرا می شود

شهرداریاسوج گفت : طرح موسوم به "محله، ورزش ، بوستان " برای نخستین بار ویژه شهروندان دربوستان های این شهر اجرا می شود .
به گزارش روابط عمومی وبین الملل شهرداری یاسوج ؛ مهندس محمد علی جاوید روز دوشنبه در جمع شماری از اهالی یاسوج افزود: این طرح با تکیه برورزش صبحگاهی و نرمش برای شهروندان شرکت کننده،  در ورزش های صبحگاهی است .
وی اظهار داشت : درطرح مذکور کارشناسان تربیت بدنی حرکت های ورزشی ونرمشی صبحگاهی را به صورت اصولی آموزش داده و اجرا می کنند.
وی تصریح کرد : برای اجرای طرح "محله ،ورزش ، بوستان " دو بوستان دریاسوج پیش بینی شده وبوستان بانوان نیز زیرپوشش طرح قرار می گیرد .
شهرداریاسوج گفت : ورزش صبحگاهی علاوه برتاثیرات به سزای جسمانی درشادابی ، نشاط وافزایش روحیه شهروندان نقش مهمی دارد .
جاوید افزود: ورزش صبحگاهی درشروع فعالیت روزانه می تواند عامل مهمی درایجاد نشاط ، شادابی وتامین سلامت جسم وروح شهروندان باشد .
وی ادامه داد : درطرح محله ورزش بوستان با توجه به ویژگی هایی خاص آن در سه بخش گرم کردن حرکات نرمش وبازگشت به حالت اولیه طراحی شده است .
وی اظهار داشت : انجام این برنامه در ابتدا با افزایش تدریجی ضربان قلب توام است وحرکات ورزشی به استقامت عمومی بدن انجامیده وسرانجام به حالت اولیه باز می گردد .
به گفته وی شهروندان برای ارتقاء سطح کیفی وتلاش بیشتر در محیط کار ومنزل نیازمند روحیه شادی وبا نشاط هستند واین فضا با ترویج ورزش دربین آنان مهیا می شود .

 

گزارش تصویری

سامانه ارتباطی 137

137 logo

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

949866
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
221
1367
4632
36298
74188
949866

امروز: سه شنبه، 03 مرداد 1396

تبلیغات

واگذاری عوارض خودرو به دفاتر پیشخوان