اسلایدر
اسلایدر
پاییز پایتخت طبیعت
پایتخت طبیعت ایران
پایتخت طبیعت ایران

دهه فجر فرصتی برای بیان توسعه شاخص های شهری است

شهردار یاسوج گفت : دهه مبارک فجر فرصتی مناسب و ارزشمند برای بیان توسعه شاخص های شهری است .

به گزارش روابط عمومی و بین الملل شهرداری یاسوج ؛ مهندس محمد علی جاوید روز دوشنبه درجمع اعضای ستاد بزرگداشت دهه فجر شهرداری یاسوج افزود : شهرها پس از انقلاب اسلامی از رشد و بالندگی برخوردار شدند و ودر تمام زیرساخت ها دربخش های عمرانی ، فرهنگی ، اجتماعی نسبت به قبل ازانقلاب پیشی گرفتند.

وی اظهار داشت : دراین ایام باید اهداف و ارزش های انقلاب اسلامی برای نسل جوان ونوجوان امروز به درستی تبیین شود .

شهردار یاسوج گفت : امروز وظیفه داریم تا دستاوردها و پیشرفت های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در عرصه های مختلف علمی ، فرهنگی ، پژوهشی ، صنعتی و حوزه شهری برای شهروندان بازگو کنیم .

وی افزود: شهروندان قدر و منزلت این انقلاب را که با ایثار جوانان ، نثارخون وپایمردی دلیرمردان به ثمر نشسته خوب می دانند وحضور آنان  درآیین های این دهه به استحکام نظام جمهوری اسلامی کمک می کند .

جاوید با اشاره به اینکه ویژه برنامه های امسال شهرداری یاسوج در دهه فجر جوانان محور و شهروند محور است گفت : مجموعه شهرداری یاسوج با برنامه های نو و مثبت برای جوانان در راستای آشنا کردن این قشر با رشادت های دوران انقلاب اسلامی تلاش می کند .

وی اظهار داشت : شهرداری یکی از انقلابی ترین نهادهای استان است وبه دلیل ارتباط وسیعی که با احاد جامعه  دارد با تمام توان در زمینه بزرگداشت ایام پیروزی انقلاب اسلامی از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد .

 

 

 

سامانه ارتباطی 137

137 logo

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

974414
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
1624
1567
8801
17690
43156
974414

امروز: جمعه، 27 مرداد 1396

تبلیغات

واگذاری عوارض خودرو به دفاتر پیشخوان