اسلایدر
اسلایدر
پاییز پایتخت طبیعت
پایتخت طبیعت ایران
پایتخت طبیعت ایران

یادواره شهدای آتش نشان در یاسوج برگزار شد

یادواره شهدای آتش نشان روز پنجشنبه با حضور نماینده ولی فقیه ، استاندار کهگیلویه وبویراحمد ، نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی ، مدیران کل ادارات استان ، اعضای شورای اسلامی شهریاسوج و کارکنان شهرداری یاسوج در مسجد صاحب الزمان (عج) با شکوه خاصی برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی وبین الملل شهرداری یاسوج ؛ دراین مراسم شرکت کنندگان با قرائت قرآن و خواندن ادعیه به مقام شامخ شهدای آتش نشان ادای احترام کردند .

استاندار کهگیلویه وبویراحمد دراین مراسم گفت : آتش نشانان مهمترین هستی خود را گذاشتند تا انسان هایی نجات یابند .

سیدموسی خادمی افزود : حرکت آتش نشانان مبتنی بر ارزش های دینی ماست وباید الگویی درجامعه تبدیل شود .

وی اظهار داشت : کار در آتش نشانی مدیریت لحظه هاست که حتما باید مورد توجه قرار گیرد .

نماینده مردم بویراحمد ودنا در مجلس شورای اسلامی گفت : ماهیت آتش نشانان شهادت طلبی وایثار بوده که در جوهره وجودی آتش نشانان نهفته است .

غلامعلی زارعی افزود: آتش نشانان حادثه ساختمان پلاسکو نشان دادند که سربازان خط مقدم درخدمت رسانی به شهروندان هستند .

شهرداریاسوج هم گفت: تلاش های آتش نشانان در حفاظت از جان و اموال شهروندان مجاهدت این قشر تلاشگر، نمونه بارزی از احساس مسئولیت خدمتگزاری صادقانه وخالصانه به آحاد جامعه است

محمد علی جاوید افزود: ارج نهادن به این تلاش ها توسط شهروندان و مسوولان حداقل کاری است که در پاسداشت خدمات آتش نشانان زحمت کش و تلاشگر انجام می شود .

وی اظهارداشت : آتش نشانان شهید ناجیان جان مال مردم هستند وقهرمانانی که با شجاعت وصف ناشدنی برای نجات جان همنوعان خود رهسپار میدان حادثه شدند و خود را در دود وآتش وآوار گرفتار کردند تا همگان بدانند روح ایثار وحماسه توام با احساس مسوولیت در نهاد وضمیر این مرز و بوم ریشه ای بس کهن دارد و در مواقع مقتضی به نوعی شگفت آور وتحسین برانگیز شکوفا می شود .

شهرداریاسوج گفت: آتش نشانان از جنس شکوه ، شجاعت ، فداکاری ، ایمان ، بی ادعایی از خود گذشتگی ، تعاون ، همدردی و همفکری بودند که بار دیگر خاطرات فداکاری های دوران دفاع مقدس را زنده کردند .

وی افزود: به بیان رهبر معظم انقلاب اسلامی این جوانمردان نجات جان ومال هم میهنان خود با شهامتی شگفت انگیز به درون آتش و آوار رفتند وجان خود را در خطر نهادند وخود را فدا کردند .

شهرداریاسوج گفت: به رغم فضای غم بار این روزهای جامعه این امید با رور گشته که ما هم می توانیم برای مردم و میهن مان یک آتش نشان باشیم به طور قطع درهر برهه ای ودر برابر هر تهدیدی برای جان ومال وناموس هموطنان هرکدام از ما درمقام یک آتش نشان می توانیم تصویری از ایثار را برذهن تاریخ به ثبت برسانیم .

وی اظهارداشت: امروز ایران اسلامی عزادار بزرگ مردانی است که عزت وافتخار را به جامعه انسانی هدیه کردند و با شهامت وشهادت خویش درس بزرگ فداکاری وایثار را به همگان آموختند .

جاوید افزود:به راستی منش وبینش این بزرگ مردان باید سرلوحه زندگی همه ما قرار بگیرند اگرمسوولیم و سمتی داریم از این مردان بزرگ وغیرتمند بیاموزیم که تا پای جان باید خادم وعهده دار مسوولیت خویش باشیم .

به گفته وی این حادثه با تمام تلخی ها و مرارت ها، صحنه خلق حماسه واز خود گذشتگی آتش نشانی شد که جان را در راه خدمت به جامعه ومردم تقدیم کردند .

این مراسم به همت شهرداری یاسوج و سازمان آتش نشانی شهرداری یاسوج برگزارشد.

 

سامانه ارتباطی 137

137 logo

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

974413
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
1623
1567
8800
17689
43156
974413

امروز: جمعه، 27 مرداد 1396

تبلیغات

واگذاری عوارض خودرو به دفاتر پیشخوان