اسلایدر
اسلایدر
پاییز پایتخت طبیعت
پایتخت طبیعت ایران
پایتخت طبیعت ایران

عملیات اجرایی بزرگترین بازار سنتی ، محلی و گردشگری کشور در یاسوج آغاز شد

عملیات اجرایی بزرگترین بازار سنتی ، محلی و گردشگری کشور با حضور دکتر امیری معاون پارلمانی رییس جمهور طی آیینی در یاسوج آغاز شد .
به گزارش روابط عمومی وبین الملل شهرداری یاسوج ؛ برای این بازار در زمینی به وسعت دوهکتار با مشارکت بخش خصوصی 300 میلیارد ریال سرمایه گذاری می شود .
شهردار یاسوج دراین مراسم گفت : ایجاد بازار سنتی حرکتی در راستای تامین حقوق شهروندی ، ارتقاء شاخص های گردشگری وتوریستی است .
مهندس محمد علی جاوید افزود : ساخت این بازار به شهر یاسوج هویت گردشگری وتوریستی می دهد ومحلی برای ارایه صنایع دستی و تولیدات هنرمندان استانی است .
وی اظهار داشت : ساماندهی جمعه بازار وبازارهای روز که به هویت شهریاسوج خدشه وارد می کنند از جمله اهدافی که در این پروژه دنبال می شود .
وی بیان کرد : برای این پروژه بخش خصوصی  مشارکت مشارکت کرده و شهرداری یاسوج از این پروژه حمایت و پشتیبانی می کند .
جاوید تصریح کرد : جمعه بازارفاقد ایمنی ، فاقدهویت ، استاندارد شهرسازی وپروانه کسب و پیشه بوده که با ساماندهی آن تحولی در ساختار اقتصادی فعالان صنوف مختلف ایجاد خواهد شد .
استاندار کهگیلویه وبویراحمد نیز گفت : اشتغال پایدار محور توسعه استان بوده که در این پروژه  دنبال می شود .
دکتر موسی خادمی با تقدیر از سرمایه گذاری دراین پروژه افزود : دولت و استانداری از پروژه هایی که به اشتغال ، زیبایی شهر وحقوق شهروندی بیانجامد پشتیبانی می کند.
وی با اشاره به اینکه جمعه بازار فاقد ایمنی وهویت اسلامی و شهروندی است تصریح کرد : اجازه نخواهیم در پروژه بازار بزرگ گردشگری حقوق شهروندان پایمال شود .
معاون پارلمانی رییس جمهور  هم گفت : بازار بزرگ گردشگری وسنتییاسوج  با نگاه معماری وایرانی اسلامی به الگویی  درکشور تبدیل خواهد شد .
حسینعلی امیری افزود : این بازار به اشتغال جوانان مورد تایید وتاکید دولت کمک می کند .
وی اظهار داشت : حرکت رو به جلو شهرداری یاسوج وهمدلی استانداری درساخت این بازار باید به الگویی در کشور تبدیل شود .
فرماندار شهرستان بویراحمد هم گفت : شهر یاسوج از پتانسیل بالایی در بخش های گردشگری ، توریستی برخورد بوده ونیازمند توجه دولت است .
محمد کاظم نظری افزود : وجود رودخانه های پرآب زمینه برای رونق گردشگری وتوریستی با کاربریهای اقامتی ، پذیرایی و رفاهی فراهم کرده است .
وی اظهار داشت : درخصوص جمعه بازار دولت نظارت جدی برساخت بازار بزرگ گردشگری خواهد کرد .
وی تصریح کرد : از ساماندهی جمعه بازار حمایت کنیم تا این معضل مرتفع شود .

 

 

گزارش تصویری

سامانه ارتباطی 137

137 logo

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

949832
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
187
1367
4598
36264
74188
949832

امروز: سه شنبه، 03 مرداد 1396

تبلیغات

واگذاری عوارض خودرو به دفاتر پیشخوان