اسلایدر
اسلایدر
پاییز پایتخت طبیعت
پایتخت طبیعت ایران
پایتخت طبیعت ایران

شهرداری یاسوج در زمینه اصلاح ساختار تشکیلاتی نیروی انسانی در کشور اول شد

مدیرکل دفتر منابع انسانی وتحول اداری سازمان شهرداری ها و دهیاریهای کشور گفت : شهرداری یاسوج در این زمینه اصلاح ساختار تشکیلاتی نیروی انسانی در کشور رتبه نخست را بدست آورده است .

به گزارش روابط عمومی وبین الملل شهرداری یاسوج ؛دکتر محمد حسن آبادی روز پنج شنبه در حاشیه برگزاری نخستین آزمون تبدیل وضعیت استخدامی در شهرداری های کشور در یاسوج افزود : برهمین اساس یاسوج پایلوت  برگزاری آزمون تبدیل وضعیت نیروهای شاغل درشهرداری ها  انتخاب شده است .

وی اظهار داشت : شهرداری یاسوج زودتر از بقیه شهرداریها ساختار تشکیلاتی خود را به تصویب رسانده واکنون دارای تشکیلات سازمانی و به روز است .

مدیرکل دفتر منابع انسانی وتحول اداری سازمان شهرداری ها و دهیاریهای کشور گفت : پیرو اخذ مجوز تبدیل وضعیت از سازمانی امور اداری و استخدامی کشور و ساماندهی کارکنان قراردادی ، آزمون  تبدیل وضعیت در شهرداری یاسوج و استان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شده است .

حسن آبادی تصریح کرد : با اجرای دستور العمل یاد شده نیروی انسانی شاغل شهرداریها با سه سال سابقه کاری تمام وقت در شهرداری و دارا بودن شرایط احراز وکسب حدنصاب از طریق موفقیت در آزمون مربوط تبدیل وضعیت استخدامی به پیمانی می شوند .

وی تاکید کرد : با توجه به اینکه ساختار سازمانی شهرداری های استان کهگیلویه وبویراحمدو یاسوج توسط سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور تایید و ابلاغ شده ، اقدامات لازم برای انتصاب کارکنان رسمی وپیمانی بر روی پست های سازمانی جدید با رعایت شرایط احراز تصدی پست های سازمانی انجام شده است .

مدیرکل دفتر منابع انسانی اداری سازمان شهرداریها ودهیاریهای کشور گفت : براین اساس اکارکنان قراردادی شهرداری های کشور با مجوز دولت تبدیل وضعیت می شود .

وی افزود : تاکنون ساختار سازمانی نیمی از شهرداریهای کشور تایید وابلاغ شده که شهرداری یاسوج پیشتاز بوده است .

شهردار یاسوج هم گفت : با تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی به پیمانی عملا نیروهایی که دارای 14 سال سابقه کار هستند تعیین تکلیف می شوند .

مهندس محمد علی جاوید افزود : یکی از مزایای تبدیل وضعیت نیروها تعیین رسته های شغلی و مسوولیتی ، خروج از بلاتکلیفی  وبرخورداری از مزایای حقوق‌ و دستمزد کارکنان رسمی است .

وی اظهار داشت : با این وضعیت کارشناسان می توانند در دوره های مخصوص به آن رسته شغلی شرکت کنند .

 

سامانه ارتباطی 137

137 logo

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

974418
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
1628
1567
8805
17694
43156
974418

امروز: جمعه، 27 مرداد 1396

تبلیغات

واگذاری عوارض خودرو به دفاتر پیشخوان